کارتون دختر توت فرنگی

کارتون دختر توت فرنگی

نسخهٔ ۱۹۶۶-۱.۰.۸
نصب +۵۰ هزار
دسته‌بندی کودک
حجم ۷ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۱۸ آبان ۱۴۰۲
کارتون دختر توت فرنگی

کارتون دختر توت فرنگی

استودیو برنامه سازی دارچین
نسخهٔ ۱۹۶۶-۱.۰.۸
نصب +۵۰ هزار
دسته‌بندی کودک
حجم ۷ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۱۸ آبان ۱۴۰۲
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

دختر توت فرنگی یکی از کارتون‌های محبوب و پرطرفدار در دهه ۹۰ میلادی بود. این کارتون به داستان دختر جوانی به نام بابی می‌پردازد که با تبدیل شدن به یک دختر توت فرنگی، ماجراجویی‌های جالب و هیجان‌انگیز را در دنیای خودش رقم می‌زند.


بابی، دختر جوان و ساده‌لوح است که در زمینه هنر و خلاقیت بسیار استعداد دارد. اما چشم انتقادگران همچنان به اوست و همین باعث شده که بابی احساس ناراحتی کند. در چنین شرایط سخت، بابی با استفاده از قابلیت خلاق خود، تصمیم به ساخت چنین شخصيّاتي مي‌گيرد.


بابي با استفاده از يك توت فرنگي كه در حال پخش شدن در يك كلاس آشپزي است، يك عروسك ساده و جالب مي‌سازد. اما با يك دستگاه جادويي كه به طور اتفاقي روشن مي‌شود، بابي تبديل به يك دختر توت فرنگي مي‌شود.


در این دنیای جدید، بابی با شخصیت‌های مختلفی آشنا می‌شود که هر کدام دارای قابلیت و خصوصیات خاص خود هستند. این شخصیت‌ها شامل پسرک شیرین، دخترک گل، پسرک سبز، پسرک آبی و ... هستند.


بابی در همه ماجراجویی‌های خود با استفاده از قابلیت خلاق و هوشمندانه خود، به حل مشکلات و رسیدن به اهداف خود کمک می‌کند. در نهایت، با استفاده از قابلیت جادوئی دستگاه، بابی توانست به حالت قبل بازگردد.


این کارتون علاوه بر سرگرم کننده بودن، پاسخگو به نظرات منفی و نارضایتی‌های فردی بود که ممکن است در زندگی با آن‌ها مواجه شو


کارتون، فیلم، کارتون جدید، کارتون های جذاب و دیدنی، کارتون کودکان، فیلم کودکان، کارتون بروز، کارتون مفرح، کارتون دلچسب، کارتون هیجان انگیز، کارتون زیبا، کارتون عالی،

نظرات کاربران - ۶۰۸ رأی
۴.۱ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
ایسو
ایسو
۱۴۰۲/۱۱/۰۳
خوب
علی سلطانی
علی سلطانی
۱۴۰۲/۰۳/۲۳
خیلی من دوست دارم
غریبی
غریبی
۱۴۰۲/۰۳/۲۴
خوب