حمله به هالیوود (آنلاین)

حمله به هالیوود (آنلاین)

نسخه ۱.۵.۱
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۲۰۰
نصب فعال
تفننی
دسته
۲۷
مگابایت
حجم

جهت تماس با پشتیبانی بازی میتوانید به آیدی تلگرام @Shootballl پیام بدید 

بالاخره اتحاد به بازی اضافه شد .

دوستانی که بعد از بروزرسانی بازی به مشکل برخوردند ، ابتدا بازی رو به صورت کامل حذف کنند سپس دوباره بازی رو نصب کنند.

اطلاعات بازی شما به صورت کامل در سرور های ما ذخیره شده.

بازی "حمله به هالیوود" علیرغم ظاهر ساده ای که دارد، دارای بخشهای متعددی است که بازیکن باید علاوه بر داشتن "استراتژی نظامی"، "هوش تحلیلی" بالایی در استخدام و قوی تر کردن هر چه بیشتر سرداران و دانشمندان ایرانی خود داشته باشد و با اتخاذ تصمیمات شگفت انگیز در لحظات نبرد، مانع از کشته شدن مردم و سپاهیان ایرانی گردد.

همچنین در بخش قهرمانان، برای آشنایی بیشتر کاربران با پیشینه تاریخی و فرهنگی کشورمان، زندگینامه ی اساطیر، قهرمانان و دانشمندان ایرانی آورده شده است.

استدیو چاکلت گیمز تلاش کرده همراه با ارائه یک بازی بسیار سرگرم کننده و استراتژیک، گام کوچکی در جهت افزایش اطلاعات عمومی جوانان و ارتقای فرهنگ ایران عزیزمان بردارد.

 

در یک شب سرد و تاریک که سکوت تمامی شهر را فرا گرفته بود صداهای عجیبی از خانه ای مرموز به گوش می رسید، در این خانه دانشمندی دیوانه بود که توانسته بود دروازه­ ای در زمان ایجاد کند و تمامی قهرمانان و بیگانگان را طلسم کند و به کنترل خود دربیاورد .

 حال این دانشمند دیوانه ارتشی در اختیار داشت که میتوانست دنیا را تسخیر کند برای همین تصمیم گرفت کشور ها را یکی پس از دیگری فتح نماید. اما هنگامی که دروازه ­های اهریمنی او برای فتح سرزمین ایران باز شد قهرمان هایی با کمک "اوستَن" ساحر بزرگ ایران احضار شدند تا در مقابل این دشمنان بایستند اما این قهرمانان و پهلوان ها تنها نبودند، مردم نیز در این نبرد آنها را یاری میکردند و با هرچیز که در دست داشتند به انها کمک میکردند .

دانشمند دیوانه نیز وقتی اتحاد و قدرت مردم ایران را دید تسلیم نشد و دست از آزمایشهای شیطانی خود برنداشت برای همین افرادی را به عنوان "رییس بزرگ" انتخاب کرد که قدرتی چند برابر نسبت به دیگر دشمنان طلسم شده داشتند .

...

حالا ما باید به جنگ اهریمنان بریم و شکستشون بدیم.

 

*** این بازی فقط بر روی دستگاههای با حداقل یک گیگ رم اجرا می شود ***

کلمات کلیدی : همله حالیوود نبرد دشمن جنگ اساطیر hollywood haliwood halywood

logo-enamad logo-samandehi