20 آزمون تافل

20 آزمون تافل

نسخه ۱.۲
۲۰۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۶
مگابایت
حجم

پس از نصب برنامه فایل آزمون‌ها به طور خودکار از اینترنت دانلود می شود. متاسفانه به طور موقت فایل ها قابل دانلود از سرور نیستند. لطفا تا حل مشکل از دانلود برنامه خودداری نمایید یا در صورت دانلود برنامه برای دریافت فایل‌های صوتی آزمون‌ها به آدرس http://androidtoefl.blogfa.com/ مراجعه کنید.

برای آزمون تافل تمرین ها و برنامه های بسیاری وجود دارد. ولی شاید بهترین راه جهت آمادگی برای این آزمون، مطالعه و پاسخ به آزمون های قبلی تافل باشد. به همین سبب تصمیم گرفتیم تا مجموعه ای از این آزمون ها را در این برنامه جای دهیم تا بهترین کمک برای کسانی باشد که قصد دارند در آزمون تافل شرکت کنند.
نسخه ی کنونی این برنامه شامل 20 آزمون تافل در بخش های Reading، Speaking و Writing است که تعدادِ این آزمون ها در به روز رسانی های بعدی افزایش خواهد یافت. این برنامه شامل سوالات آزمون های واقعی تافل در بخش های ذکر شده می باشد. در بخش Reading این سوالات به صورت چهارگزینه ای می باشند و کاربر می تواند با توجه به وقت هر آزمون به سوالات آن پاسخ دهد و در انتها پاسخ صحیح سوالات و زمان و نتیجه ی عملکرد خود را مشاهده کند. در بخش های Speaking و Writing هم این نمونه سوال های واقعی به کاربر ارائه می شود و زمان های استاندارد مورد نیاز برای پاسخ دادن به این سوالات توسط برنامه اندازه گیری خواهد شد.

این برنامه آزمون های پاسخ داده شده و در حال اجرا را علامت گذاری می کند. از دیگر خصوصیات این برنامه استفاده از دو تم مختلف برای نمایش متن است که کاربر بسته به سلیقه ی خود می تواند یکی از آن ها را برای نمایش متن ها انتخاب کند.

به علت بالا بودن حجم فایل های صوتی مورد نیاز در برنامه و جهت آسایش کاربران در دانلود این برنامه با حجم کمتر، فایل های صوتی به صورت جدا و در یک server مخصوصِ این برنامه بارگذاری شده اند. هنگام ورود به بخش Speaking و Writing برنامه به طور خودکار این فایل ها را از سرور شناسایی کرده و با فرمان کاربر اقدام به دانلود آن ها می کند.

این برنامه برای اندروید 2.1 و بالاتر طراحی شده است. در پایان، سعی شده است که یک برنامه ی بدون نقص تحویل کاربر داده شود، هرچند اشتباهاتی نظیر اشتباهات تایپی در متن ها، اجتناب ناپذیر و البته اصلاح پذیر است. لذا از کاربران محترم درخواست میشود که در صورت مشاهده ی اینگونه موارد، با گزارش آن در بهبود برنامه در نسخه های بعدی یاری رسان ما باشند.

logo-enamad logo-samandehi