آموزش اینستاگرام

آموزش اینستاگرام

نسخه v۶.۰
۱۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۴
مگابایت
حجم

آموزش کامل اينستاگرام با دريافت اين کتاب از آپديت هميشگي و آموزش هاي جديد بهره مند خواهيد شد.


 چنانچه به تازگی با اپلیکیشن اینستاگرام آشنا شده اید ، این کتاب راهنمای خوبی برای شما خواهد بود . همچنین اگر از قبل با برنامه اجتماعی اینستاگرام کار کرده بودید ، مطالب جالبی برایتان آماده کرده ایم. 


برخی از موارد آموزشی برنامه:


علاوه بر مرورِ تنظیمات اولیه و معرفی چهار گزینه ی اصلی برنامه ، در اینجا برخی از امکانات آموزشی این اپلیکیشن را به شما دوستان معرفی می کنیم :


1- آموزش ارسال پیام خصوصی توسط Direct


2- آگاه شدن از پست های یک پیج بخصوص و بلاک کردن کاربران مزاحم


3- استفاده از چند اکانت به طور همزمان


4- پیدا شدن اکانت شما توسط دوستان


5- لایک کردن عکس ها و جمع آوری آن ها


6- نحوه ی دانلود عکس ها و ویدئوها


7- بهترین راه دانلود عکس ها و ویدئوهای اینستاگرام


8- رنگی کردن استاتوس بار به سبک آیفون و تغیرات سیستمس با Xposed Installer


9- بهترین راه دانلود تصاویر اینستاگرام با + Insta


10- حل مشکل فالو نشدن اکانت ها


11- بالا بردن لایک و فالوور


12- اصطلاحات رایج در اینستاگرام


13-  فالوئر های قلابی Fake Follower  


14- کسب و کار در اینستاگرام معرفي و آشنایی با برنامه اجتماعی اينستاگرام
اينستاگرام در سال هاي اخير رشد فوق العاده اي در جذب کاربران به خود داشته و توانسته تا در کشورهاي بسياري از جمله ايران، به محبوب ترين شبکه ي اجتماعي تبديل شود. 
 نرم افزار رايگان اينستاگرام در حال حاضر براي تمامي سيستم عامل هاي موبايلي , سيستم عامل ويندوز لينوکسي در دسترس است. 
130 ميليون کاربر فعال ماهانه در اينستاگرام فعاليت مي کنند. استفاده از اينستاگرام در راستاي تجارت و کسب وکار شما منجر به اين مي شود که فروش خود را افزايش دهيد و کسب و کار خود را گسترش دهيد. اگر تازه به دنياي اينستاگرام  قدم گذاشته ايد و يا مي خواهيد بازاريابي در اينستاگرام را تجربه کنيد با ما همراه باشيد.
براي کار کردن دراين برنامه اجتماعي بايد با اصطلاحات رايج اينستاگرام و همچنين کار با اين نرم افزار را به دقت درک کرده باشيد تا، مشکلات احتمالي آن را به آساني رفع نماييد. سوالات متداول اينستاگرام در سراسر اينترنت نشان از بياطلاعي کاربران اينستاگرام از اين برنامه است.
 اين کتاب براي همين منظور ايجاد شده تا کاربران بي شمار اينستاگرام را با مفاهيم اوليه و نحوه ثبت نام در اينستاگرام آشنا کرده و همچنين روش هاي متداول ازدياد دنبال کنندگان که به اصطلاح فالوئرها ناميده ميشود را بياموزند و همچنين نحوه گذاشتن عکس و پست در اينستاگرام ، فالوبک شدن ، مونشن کردن مخاطب خاص ، و بالا بردن لايک در اينستاگرام را با ديدي بازتر بياموزند.
يکي از مشکلات رايج در بين کاربران اينستاگرام ، نحوه دانلود کردن عکس و فيلم در آن مي باشد که در آموزش نحوه دانلود و  ابزار هاي لازم را به شما آموزش و معرفي کرده ايم .با تشکر AppFile - اپ فایل


 

logo-enamad logo-samandehi