توتی (توت فرنگی)

توتی (توت فرنگی)

نسخهٔ ۱.۱.۹
پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۱۰۰
نصب
امور مالی
دسته‌بندی
۹ مگابایت
حجم
توتی (توت فرنگی)

توتی (توت فرنگی)

مهدی تاجیک
نسخهٔ ۱.۱.۹
پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۱۰۰
نصب
امور مالی
دسته‌بندی
۹ مگابایت
حجم

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

نرم افزار توتی (توت فرنگی) یک دستیار حرفه‌ای برای کسب کارهای کوچک و متوسط خانگی است.
بخش های اصلی برنامه متشکل از انبار ، مشتریان، صدور فاکتور می باشد.
🍓می توانید لیستی از محصولات ایجاد کرده و اطلاعات محصول از قبیل نام بارکد قیمت ، تعداد و مشخصات دیگر را وارد کرده و سپس برای فروش از آنها استفاده کنید. می توانید به راحتی با انتخاب محصولات مورد نظر و تعداد به راحتی فاکتور صادر کنید. بخش مشتریان نیز برای مدیریت مشتریان قابل دسترسی است. می توانیدمشتری را مستقیم ایجاد کنید و یا بعد صادر کردن فاکتور مشتری خود به خود ایجاد شده را مدیریت کنید.
🍓همه بخش ها بصورت یکپارچه به یکدیگر متصل بوده و با استفاده از امکانات توت فرنگی می توانید به راحتی محصول یا محصولاتی را انتخاب و سپس مشتری را ایجاد یا انتخاب کرده و برای او فاکتور صادر کنید، سپس فاکتور را به اشتراک بگذارید. در تمامی مراحل توت فرنگی به عنوان یک دستیار حرفه ای در خدمت شماست.
🍓امکانات زیادی برای توتی در نظر گرفته شده که بسیار از آنها با اشتراک ماهانه فعال و قابل استفاده خواهد بود.
🍓در ضمن با پشتیبانی آنلاین هرگونه سوال یا مشکل در اسرع وقت پاسخ داده خواهد شد. هدف ما کمک در هرچه بهتر کردن کسب و کار شماست.


🍓اگر یک کسب و کار آنلاین داری می تونی با استفاده از توتی سه بخش انبار داری فروش و مدیریت مشتریانت رو به توتی بسپری و با خیالی راحت انرژی و وقتت رو صرف کسب کارت کنی.

🍓با توتی نگران اطلاع از موجودی، تعداد قیمت نیستی چون با هر فروش تعداد موجودیت آپدیت میشه، مشتری رو به سادگی تمام می تونی از روی ای دی ایسنا گرانش اضافه کنی اطلاع تکمیلی اضافه کنی و براش فاکتور صادر کنی! ایجاد فاکتور و کم زیاد کردن محصولات و حتی اعمال تخفیف به ساده‌ترین روش ممکن بهتون کمک می‌کنه تا در اسرع وقت جنست و بفروشی و فاکتورش و برای مشتری یا پیکت به اشتراک بگذارید.
کلی امکانات دیگه هم هست که هدف همشون راحت کردن فروش شماست!
پس توتی و نصب کن! 


نظرات کاربران - ۲۱ رأی
۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
M13alizade
M13alizade
۱۳۹۹/۰۷/۱۷
سلام ممنون از این برنانه باحال و جم و جور که پشتیبانی و کاربریش عالیه من به دوستان پیشنهاد میکنم برای نصبش شک نکنند
meemi
meemi
۱۳۹۹/۰۷/۰۲
برنامه بسیار خوبی برای مدیریت کسب و کاره. برای کسب و کارهای کوچک و متوسط به شدت کاربردیه. پیشنهاد می‌کنم حتما نصب کنید و ببینید.
dal.sin
dal.sin
۱۳۹۹/۰۶/۳۱
بسیار برنامه جالب و کاربردیه