۵۰
نصب فعال
ابزارها
دسته
۲۲
مگابایت
حجم

ثبت سفارش در آنی کار به صورت رایگان می باشد و شما کمتر از چند دقیقه می توانید درخواست خود را به صورت آنلاین در اپلیکیشن ثبت کرده و در ساعت و تاریخ مشخص شده خدمات درخواستی را دریافت کنید. خدمات ثبت شده در آنی کار قابلیت لغو را نیز دارا می باشد تا کاربر به راحتی در صورت انصراف بتواند سرویس درخواستی را لغو نماید.

سرویس آنی کار فعلا در شهر ارومیه قابل ارائه می باشد.

آنی کار ارائه دهنده سرویس های خدماتی آنلاین نظافت، پرستاری، تاسیسات، اسباب کشی، تامین نیروی خدماتی و ... با بهترین و مجرب ترین متخصصین، آمادگی لازم در جهت ارائه خدمات به همه هموطنان را دارد.

اگر شما به دنبال نیروی متخصص و کارآزموده برای انجام اموراتتان هستید کافی است با نصب اپلیکیشن آنی کار و ثبت درخواست رایگان با خیالی راحت و بدون نگرانی شاهد انجام کارهایتان باشید تمامی خدمات و سرویس های آنی کار تحت گارانتی شرکت گل گستر اروم اسپوتا با شماره ثبت 15013 دارای شناسه ملی، مجوز رسمی، کد اقتصادی و گواهینامه تائید صلاحیت از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی می باشد. به همین خاطر تمامی سرویس های ارائه شده با تضمین رضایت صد در صد انجام می شود و در صورت نارضایتی هیچ هزینه ای دریافت نمی گردد و آنی کار موظف به تامین خسارت شما می باشد.

هر کدام از متخصصین آنی کار دارای گواهینامه مهارت در تخصص مورد نظر خود می باشند و علاوه بر آن دارای گواهینامه مهارت حرفه ای ارتباط با مشتریان (مشتری مداری) هستند و به همین دلیل آنی کار تفاوت عمده ای با سایر رقبای خود داشته و می تواند رضایت کامل شما را تضمین کند و البته به هر دلیلی اگر از خدمات ارائه شده توسط متخصص رضایت نداشته باشید متخصص دیگری جایگزین می گردد.


logo-enamad logo-samandehi