برنامه ساز اندروید JoApp

برنامه ساز اندروید JoApp

نسخه v۳۱.۰
۱
هزار
نصب فعال
آموزش
دسته
۱۳
مگابایت
حجم

در این اپلیکیشن آموزش ها ، اخبار و افزونه های برنامه ساز JoApp معرفی میگردد پس برای استفاده از JoApp و نصب آن در ویندوز به سایت bejo.ir مراجعه نمایید


!!! همین برنامه از طریق JoApp تولید شده است !!!


جهت پاسخ سوالات خود به بخش پشتیبانی سایت Bejo.ir/panel مراجعه نمایید.


برنامه JoApp اولین برنامه ساز اندروید صد در صد فارسی میباشد.استفاده از برنامه ساز JoApp که به سرعت در حال پیشرفت و توسعه میباشد قابلیتهایی برای شما فراهم می آورد تا حتی بدون دانش کد نویسی بتوانید برنامه های اندروید خود را طراحی نمایید .درواقع شما میتوانید از طریق این برنامه اقدام به طراحی برنامه های اندروید خود نمایید.

این نرم افزار با استفاده از امکاناتی که در اختیار شما قرار میدهد میتوانید بخش های مختلف یک برنامه اندروید را طراحی و با تغییراتی که در آن میدهید شخصی سازی های لازم را در آن به وجود آورید.
http://bejo.ir


http://joapp.ir

برنامه ساز JoApp بر روی رایانه های شخصی و فعلا ویندوز قابل نصب میباشد. در این برنامه سعی گردیده نیاز های مختلف کاربران تا حد قابل توجهی در بر گرفته شود و با توجه به فارسی بودن برنامه پشتیبانی از زبان فارسی هدف اصلی در طراحی آن میباشد. یعنی شما به راحتی و بدون هیچ مشکلی قادر خواهید بود برای تولید برنامه های اندروید فارسی اقدام نمایید.

درخصوص تایید و یا عدم تایید برنامه ها در مارکتها ملاک تصمیم گیری قوانین مارکتها بوده و وظیفه تایید برنامه ها فقط بر عهده مارکت میباشد و در این خصوص تیم توسعه JoApp هیچ گونه تعهدی نداشته و صرفا وظیفه توسعه ، طراحی و پشتیبانی JoApp را خواهد داشت.


معرفی و آموزشهای لازم در خصوص کار با ابزار های این نرم افزار در این برنامه قرار گرفته است. شما نیز میتوانید نقطه نظرات خود را از طریق ایمیل info@bejo.ir ویا نظرات همین برنامه اعلام نمایید.

 

logo-enamad logo-samandehi