بهخوان - شبکه اجتماعی کتاب

بهخوان - شبکه اجتماعی کتاب

نسخهٔ ۱.۲.۳
+۱۰ هزار
نصب
کتاب‌ها و مطبوعات
دسته‌بندی
۱۸ مگابایت
حجم
بهخوان - شبکه اجتماعی کتاب

بهخوان - شبکه اجتماعی کتاب

آفرینش دادوستدالکترونیک
نسخهٔ ۱.۲.۳
+۱۰ هزار
نصب
کتاب‌ها و مطبوعات
دسته‌بندی
۱۸ مگابایت
حجم
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

بهخوان، شبکه‌­ی اجتماعی ویژه­‌ی کتاب و کتاب‌خوان‌ها است.

ما در بهخوان به یکدیگر کمک می‌کنیم تا با کتاب‌های جدیدی آشنا شویم و کتاب‌های بهتری برای خواندن انتخاب کنیم. هم‌چنین، با کسانی آشنا می‌شویم و دنبالشان می‌کنیم که سلیقه‌ی کتابخوانی آن‌ها برایمان جالب و ارزشمند است. برای این کار، بهخوان ابزارهای متنوعی در اختیار ما قرار می‌دهد.

در بهخوان نمی‌توانید:

نمی توانید متن کتاب را بخوانید و یا دانلود کنید.

در بهخوان می‌توانید:

ساختن کتاب‌خانه‌ی شخصی: کتاب‌هایی را که خوانده‌اید، در حال خواندنشان هستید یا می‌خواهید بعداً بخوانید فهرست کنید. قفسه‌های مختلفی درست کنید و کتاب‌هایتان را مطابق سلیقه‌ی خود در آن‌ها قرار دهید.

تبادل‌نظر درباره‌ی کتاب‌ها: به کتاب‌هایی که خوانده‌اید امتیاز دهید، بر آن‌ها یادداشت بنویسید و درباره‌ی کتاب‌ها با دیگر کاربران صحبت کنید.

آشنایی با کتاب‌خوان‌های هم‌نظر: با کسانی که سلیقه‌ی کتاب‌خوانی‌شان را می‌پسندید، آشنا شوید و همراهیشان کنید. به علاوه، می‌توانید دوستان خود را در بهخوان بیابید یا به این شبکه دعوت کنید.

برقراری ارتباط با نویسندگان: به صورت بی‌واسطه با نویسنده‌ی محبوب‌تان در ارتباط باشید و با سِیر کتاب‌خوانی‌ او همراه شوید.

کشف کتاب محبوب بعدی: با استفاده از نظرات کاربران، فهرست‌های پیشنهادی و برندگان جوایز داخلی و خارجی، کتاب محبوبِ بعدی‌تان را کشف کنید.

انتقال سابقه‌ی کتاب‌خوانی از گودریدز: اگر قبلاً در سایر شبکه‌های اجتماعی نظیر گودریدز فعال بوده‌اید، می‌توانید کتاب‌‌ها، قفسه‌ها، امتیازها و یادداشت‌هایتان را با چند کلیک به بهخوان منتقل کنید.

ٖ ایجاد لیست: برای معرفی کتاب‌هایی در یک موضوع یا حوزه‌ی خاص یا پیشنهاد سیر مطالعاتی در بهخوان لیست بسازید.

نظرات کاربران - ۱۰۳ رأی
۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
keshavarzi_par
keshavarzi_par
۱۴۰۱/۰۹/۰۳
همین‌که بارکدخوان رو برای دسترسی به کتاب‌ها اضافه کردید و کاربری‌ اپ رو بهتر کردید، خیلی عالی شده!
AM
AM
۱۴۰۱/۰۹/۰۳
برنامه کاربردی و مفیدیه. یه محفل کتابخوانی مجازی! برای من دسترسی به نظرات دیگران در مورد کتاب‌ها و نوشتن در مورد تجربیات خودم از خوندنشون اتفاق ارزشمندی بود که بهخوان اونو رقم زد. در ضمن در دنیایی که حال و حوصله سرچ کردن اسم کتاب نیست، فقط کافیه بارکد کتاب رو اسکن کرد و بوم! کتابو میاره :))))
امیر حسین
امیر حسین
۱۴۰۱/۰۹/۰۳
یک برنامه ی عالی برای کتاب دوستان و کسانی که دوست دارند در یک جامعه ی کتابخوان باشند و نظراتشان را با هم به اشتراک بگذارند