سوالات گزینش و مصاحبه ی استخدام

سوالات گزینش و مصاحبه ی استخدام

نسخه Gozinesh
۷۰۰۰ تومان
+۱۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۲ مگابایت
حجم

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

مصاحبه های استخدامی معمولا بعد از ارسال رزومه و یا تکمیل فرم استخدامی است که کارجویان باید در این مرحله تلاش کنند که با کسب موفقیت در آن بتوانند یک فرصت شغلی خوب را بدست بیاورند.


حتما برای شما پیش آمده است که برای استخدام شدن در شغل مورد علاقه تان در آزمون شرکت کنید و بعد برای مصاحبه از شما دعوت شود. حتما می دانید در صورتی که اطلاعات و آگاهی شما از مسائل روز و سوالاتی که در مصاحبه از شما پرسیده می شود کافی نباشد، متاسفانه شغل مورد علاقه تان را به راحتی از دست می دهید حتی اگر در کارتان حرفه ای باشید. پس شما نیاز دارید با تمام سوالاتی که در آزمون های مصاحبه از شما پرسیده می شود آشنایی کامل داشته باشید.
برای این منظور مجموعه ای بی نظیر از تمام سوالاتی که امکان طرح آن ها در آزمون مصاحبه وجود دارد را طی دو نرم افزار آماده کرده ایم که یکی شامل سوالات مربوط به احکام اسلامی و دیگری شامل سوالات مربوط به سیاسی و اجتماعی میباشد. در این نرم افزارهای فوق العاده، سوالات در گروه های مختلف طبقه بندی شده است. این مجموعه شامل بیش از 1000 سوال مهم و اساسی مطرح شده در آزمون های مصاحبه است. با استفاده از این برنامه می توانید با اعتماد به نفس کامل در جلسه مصاحبه شغل مورد علاقه تان شرکت کنید و آینده کاری خود را تضمین نمایید.

نظرات کاربران

میرزا
۱۳۹۵/۰۳/۲۸
خدایی برنامه ی خوبیه خیر ببینی . ولی کاش قسمت ولایت فقیه رو خوب و کامل توضیح میدادید
یاور
۱۳۹۵/۰۳/۲۵
اپدیت کنید