سروفال

سروفال

نسخهٔ ۱
نصب +۱۰۰
دسته‌بندی سرگرمی
حجم ۱۲ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۵ فروردین ۰۱
سروفال

سروفال

آرینا تیم
نسخهٔ ۱
نصب +۱۰۰
دسته‌بندی سرگرمی
حجم ۱۲ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۵ فروردین ۰۱
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

تذکر: تمام مطالب این سایت جنبه سرگرمی داشته و خواهش مندیم مبنای تصمیم گیری های مهم زندگی قرار ندهید.

ما در این مجموعه سعی کرده ایم با در دسترس گذاشتن انواع فال ها ،استخاره،تعبیر خواب و فال حافظ لحظات لذت بخشی را برای شما به ارمغان آوریم.

چرا فال جذاب است؟

در طول تاریخ همواره آدم ها به دنبال کشف بوده اند ؛ کشف خودشان، زندگی و آینده شان. آن ها دوست دارند درمورد خودشان اطلاعات مفیدی را به دست آورند.فال روشی برای شناخت آینده است ، نهیبی به آینده زدن و آگاهی پیدا کردن از آنچه قرار است رخ بدهد و یا رخ ندهد نکته مهمی فال گرفتن است که ما هنگام فال گرفتن میتوانیم بفهمیم چیزی را که در ذهن داریم با باورهای ما قابل اجراست یا خیر و آن زمان فال به شما پاسخ میدهد.

فال حافظ
ایرانیان طبق رسوم قدیمی خود در روزهای عید ملی یا مذهبی نظیر نوروز بر سر سفره هفت سین، و یا شب یلدا، با کتاب حافظ فال می گیرند. در این فال به طور تصادفی صفحه ای را از کتاب حافظ می گشایند و با صدای بلند شروع به خواندن می کنند.


استخاره
«استخاره» در لغت، به معنای طلب خیر از خداوند متعال است که دانا به امور و عواقب کارها است. در کنار این معنا، گاهی استخاره به معنای نوعی قرعه در هنگام تحیّر است که همراه با دعا و درخواست از خداوند متعال به کار برده می‌شود. 

تعبیر خواب
اساسا تعبیر خواب به سلسله مراتب معنی کردن و شکل بخشیدن به رویاهایی که توسط خواب بیننده در خواب دیده می‌شود، گفته می‌شود. که در شمار زیادی از تمدن‌های کهن از خواب دیدن به عنوان یک ارتباط مافوق طبیعی و یا ابزاری برای دخالت نیروهای ماواریی با خواب بیننده صحبت به میان می آورند . که افراد خاصی با نیروهای ویژه توانایی تعبیر مفهوم آن را دارا می باشند که تعدادی از تعبیرهای آنان در کتبی جمع آوری شده است که ما در تعبیر خواب سروفال از این کتب بهره میبریم.

نظرات کاربران - ۱۰ رأی
۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
ثنا
ثنا
۱۴۰۱/۰۶/۲۰
واقعا عالی خیلی قشنگه
کاربر بی‌نام
کاربر بی‌نام
۱۴۰۱/۰۶/۱۶
بسیار عالی
nelsa
nelsa
۱۴۰۰/۱۱/۲۵
عالی
Paxit