راز جذب ثروت(قدرت ذهن)

راز جذب ثروت(قدرت ذهن)

نسخه ۱.۰
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۵۰۰
نصب فعال
کتاب‌ها و مطبوعات
دسته
۴
مگابایت
حجم

***قدیمی ترین کتاب در مورد قانون جذب در دنیا***
اگر یادتون باشه اول فیلم و کتاب راز راندا برن به کتابی اشاره میکنه که دخترش به او هدیه داده و باعث شده که راندا برن با راز آشنا بشه
این کتاب همون کتابه!
تمام کتاب هایی که تا کنون در این مورد نوشته شدن همگی از این کتاب الهام گرفتند، این کتاب بیشتر از صد سال قدمت داره و در واقع اولین کتابیست که در مورد قانون جذب نوشته شده!
آیا واقعاً می‌توانید با استفاده از قدرت ذهن، ثروت خلق کنید؟
پاسخ ساده این است که: آری، شما می‌توانید.
قدرت ذهن قدرتمندترین نیروی وجودی شماست. افکاری که از ذهن شما می گذرد مسئول تمام اتفاقاتی هستند که در زندگی شما می افتد . غالب افکار شما بر رفتار و نگرش شما تاثیر می گذارند و حرکات و واکنش های شما را کنترل می کنند . پس همانطوری که افکار پیش می روند...زندگی شما هم پیش می روند. قدرت ضمیر ناخودآگاه خود را درک کنید؛ اگر واقعاً قصد دارید که در زندگی خود به پول و ثروت دست پیدا کنید، باید بدانید که ذهن ناخودآگاهتان به چه صورت کار می کند و از خود واکنش نشان می دهد. باید به این امر اعتقاد داشته باشد که هیچ گاه برای دست یابی به اهداف و  آرزوها دیر نیست.
“هیچ گاه برای تبدیل شدن به آن فردی که می خواهید، دیر نیست”
مغز انسان به دو قسمت تقسیم می گردد:
۱. خودآگاه
۲. ناخودآگاه
شاید تا کنون بارها از زبان دانشمندان شنیده باشید که افراد تنها از ۱۰% ذهن خودآگاه خود استفاده مینمایند. باید توجه داشت که ضمیر ناخودآگاه بسیار بزرگ تر و نیرومند تر عمل می کند و در حدود ۹۰% دیگر از واکنش های ذهنی ما را نیز همین قسمت تحت کنترل خود دارد. آیا می دانید ممکن است در زندگی شما چه اتفاقاتی روی دهد اگر بتوانید به طور کامل از ضمیر ناخودآگاه ذهن خود استفاده کنید؟ بله می توانید از قدرت جادویی آن برای رسیدن به پول و ثروت و ارتقای زندگی خود بهره بگیرید. نکته مثبتی که در مورد ضمیر ناخواگاه وجود دارد این است که ما را قادر می سازد تا آرزوها و اهداف خود را عملی کنیم. می توانید ذهن خود را طوری برنامه ریزی کنید که  پول و ثروت رو بسوی خود جذب کنید. کلیه افکار، رفتار، و تجربیاتی که از طریق ذهن خوآگاه درک می گردند، در ضمیر ناخودآگاه شما ثبت و ضبط می شوند، اما نکته جالبی که باید در این زمینه به خاطر داشت آن است که ضمیر ناخوآگاه هیچ گونه تفاوتی میان واقعیت ها و تصورات ذهنی فرد قائل نمی شود. برای ضمیر ناخودآگاه فرد محدودیتی در زمینه زمان و مکان وجود ندارد. ما با قدرت و نیروی خاصی که در ضمیر ناخودآگاهمان وجود دارد، پا به دنیا می گذاریم. فقط باید یاد بگیریم که چگونه می توانیم تا بیشترین حد از آن استفاده نماییم. اگر شما تمایل شدیدی به ثروت داشته باشید، می توانید با مطالعه این کتاب و به کار گرفتن مطالب آن در زندگی خود، قدرت، نیرو و توان ضمیر ناخودآگاه خود را به منصه ظهور برسانید و به هر آنچه که آرزو دارید دست پیدا کنید!

logo-enamad logo-samandehi