روش صحیح اجرای کنفرانس در کلاس درس

روش صحیح اجرای کنفرانس در کلاس درس

نسخه سخنران حرفه ای شو
+۱۰
نصب فعال
کتاب‌ها و مطبوعات
دسته
۲
مگابایت
حجم

آموزش سخن رانی و فن بیان و شیوه ی صحیح اجرای کنفرانس در کلاس

( برای داشجویان - دانش آموزان و سایر)

چطور در کلاس کنفرانس اجرا کنیم ؟

چطور صحبت کنیم ؟

چطور شروع به سخنرانی کنیم ؟

اینها سوالاتی هستند که در مواجه با موضوع کنفرانس و سخنرانی در ذهن ما بوجود میاد و شروع به پرسشگری میکند .! خب ...

داشتن فن بیان و شیوه ارايه ی کنفرانس و نحوه صحیح و برنامه ریزی شده سخنرانی یا سخن گفتن یکی از موارد مهم برای سخنرانان و برگزارکنندگان کنفرانس می باشد.

برای داشتن فن بیان خوب باید اصول آن را فرا بگیرید تا بتوانید یک صحبت تاثیر گذار ارايه دهید. همچنین از عوامل مهم در برگزاری و ارايه کنفرانس (چه اینکه کنفرانس های کلاسی برای دانش آموزان و دانشجویان باشد  و چه اینکه سایر کنفرانس ها ) باز هم باید اصولی را رعایت کرده و فرمول های خاص هر چند ساده ولی کاربردی را باید در شیوه ی ارايه بکار بست.

در این کتاب شما با مقوله ترس در سخن رانی ( ترس از جمعیت و ..)و راه های کنترل ترس را خواهید آموخت . به دلیل اهمیت موضوع ترس از سخنرانی که اکثرا با این پدیده کهن درگیر هستند در بخش ابتدایی کتاب قرار دادایم تا در ابتدا با مشکل ترس از سخنرانی آشنا شده و زودتر ترس از سخنرانی را کنترل نمایید .

در بخش های بعدی با شیوه های سخنرانی و چگونه خوب صحبت کردن را خواهید آموخت و در ادامه با فن بیان و شیوه های اصولی فن بیان آشنا شده و در پایان نیز با بخش شیوه صحیح کنفرانس دادن در کلاس آشنا خواهید شد.  

با مطالعه این کتاب با اصول و قواعد سخنرانی آشنا می شوید و ترس از سخنرانی در جمع و اجرای کنفرانس برای دیگران برای همیشه در کنترل خود خواهید گرفت.

   دانلود کنید 

logo-enamad logo-samandehi