نمایشگر VB.NET

نمایشگر VB.NET

نسخه ۱.۱
۱۰
نصب فعال
ابزارها
دسته
۷۱۳
کیلوبایت
حجم

+++ این برنامه آپدیت شد و مشکل فورس کلوز و کارت حافظه در اندروید جدید برطرف گردید، توجه: این برنامه فقط فایل های سورس کد ویژوال بیسیک دات نت با پسوند vb. را باز میکند و ویژوال بیسیک 6 قدیم پشتیبانی نمی شود +++

سورس های ویژوال بیسیک همراه خود را به شکل واقعی ببینید!

VB Viewer برنامه ای است که به وسیله آن می توانید سورس کدها و برنامه های نوشته شده با Visual Basic .NET را همانند محیط استاندارد کامپایلر مایکروسافت ویژوال بیسیک مشاهده نمایید. این برنامه فقط بخش کدی پروژه را نمایش می دهد و قادر به نمایش قسمت گرافیکی فرم ها نمی باشد. این محصول برای برنامه نویسانی که همیشه سورس کدها و کتابخانه های خود را در تبلت و موبایل خود به همراه دارند بسیار مناسب بوده و به دلیلی رنگی بودن کدها (متناسب با استاندارهای VB) برای بررسی لحظه ای پروژه ها ایده آل خواهد بود.


قابل نصب روی اندروید نسخه 1.6 و بالاتر.

به دلیل حجم بالای پردازش کد و رنگی کردن Keyword های پرکاربرد، بسته به سرعت پردازنده ممکن است پس از باز کردن فایل به ازای هر 100 خط کد حدود 1 ثانیه زمان برای پردازش کد لازم باشد؛ برای فایل های حجم کمی صبور باشید.

ضمناً این برنامه از تمام Keyword های استاندارد VB پشتیبانی می کند.

اپدروید در طرحی برنامه های خود از منابع رایگان و مجاز بهره گرفته و تمام موارد مورد نیاز به وسیله برنامه های GNU و سایر منابع رایگان با مجور آزاد تجاری مورد بهره بردای قرار می گیرند.

نظرات شما راهگشای ما برای طراحی برنامه های بهتر و کامل تر هستند.


 

logo-enamad logo-samandehi