لایک بگیر اینستاگرام

لایک بگیر اینستاگرام

نسخه ۱۱.۰.۱۴
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۵۰
هزار
نصب فعال
شبکه‌های اجتماعی
دسته
۲
مگابایت
حجم


برنامه‌های دیگر توسعه‌دهنده

بیشتر

برنامه‌های مرتبط

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مشابه


در رسانه‌ها

نقد و بررسی لایک بگیر اینستاگرام

حتما شما هم با این موضوع اتفاق نظر دارید که ظهور شبکه جهانی اینترنت، باعث ارتباط مردم سراسر دنیا با یکدیگر شد و امروزه با پیشرفت چشمگیر این تکنولوژی، فواصل جغرافیایی به صورت مجازی حذف گردیده اند. با توجه به این امر و میل انسانها به برقراری روابط، وبسایت هایی با موضوع شبکه اجتماعی پدید آمدند که بسیار مورد استقبال قرار گرفتند. انتشار مطلب در قالب نوشته، عکس، ویدیو و غیره و تلاش برای یافتن مخاطبین جدید، از جمله فعالیت های کاربران در این شبکه های اجتماعی میباشد که به نوعی رقابت دوستانه نیز تبدیل شده است! اپلیکیشن “لایک بگیر اینستاگرام” ایده تولید خود را از همین موضوع گرفته و به شما در جذب دنبال کننده و افزایش لایک در شبکه اجتماعی معروف و محبوب اینستاگرام یاری میرساند. ما را در معرفی، نقد و بررسی این برنامه اندرویدی همراهی کنید.

بررسی اپلیکیشن لایک بگیر: با من محبوب شو!

اگر بخواهیم کلی بگوییم، شما کافی است یک اکانت اینستاگرام داشته باشید و تصویر یا تصاویری را نیز با مخاطبان خود در این شبکه اجتماعی به اشتراک بگذارید، اما از آن جایی که می‌خواهید تعداد لایک‌‌های تصاویر شما بیشتر شود، به سراغ اپلیکیشن کارآمد لایک بگیر اینستاگرام می‌روید و از طریق آن با لایک کردن تصاویر سایر کاربران، شما نیز می‌توانید برای عکس‌های خود لایک جمع کنید.

چگونه توی اینستاگرام لایک بگیریم ؟ ” بررسی اپلیکیشن لایک بگیر”

لایک گرفتن در اینستاگرام یکی از دغدغه هایی است که کاربران آن همیشه به دنبال آن هستند اما چگونه می توان در اپلیکیشن و شبکه اجتماعی اینستاگرام می توان برای پست هایمان لایک بگیریم ؟ راهکار های بسیار زیادی برای گرفت نلایک در اینستاگرام وجود دارد


نظرات کاربران

۱۴۰۰/۲/۲۹
خیلی زود دانلود میکنه کارایش هم خوبه
۱۴۰۰/۲/۲۸
عالی
A Hoseini
۱۴۰۰/۲/۲۸
عالی🙏
fahime_khanom_
۱۴۰۰/۲/۲۸
عالی
امید
۱۴۰۰/۲/۲۸
عالی
محسن
۱۴۰۰/۲/۲۸
خوب عالی
تکتا
۱۴۰۰/۲/۲۸
خدایی خیلی خوبه . من کلی ازش استفاده کردم
amirhossin_v110
۱۴۰۰/۲/۲۸
عالی
داود
۱۴۰۰/۲/۲۸
خیلی عالیه
sisi 67
۱۴۰۰/۲/۲۸
عالی
نیلوفرسرباز
۱۴۰۰/۲/۲۸
سلام خوبه اما چرا کد نمیاد وقتی محدود میشیم خارج میشیم مجدد ک وارد میشم کد نمیاد نمیشه یکاری کرد یوذر و پسرورد و سیو کنه هی نخواد وارد کنیم ؟؟؟
آره دا
۱۴۰۰/۲/۲۷
لطفا رسیدگی کنید کلا کار نمیکنه؟ کلا هر روشی استفاده کردم کار نمیکنه
معین ایران ۵۱
۱۴۰۰/۲/۲۷
عالی