بازی و ریاضی موجودات فضایی

بازی و ریاضی موجودات فضایی

نسخه ۴.۲۱
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۱۰
نصب فعال
کودک
دسته
۴
مگابایت
حجم

این بازی برای آموزش ریاضی فوق العادست. بهتره قبل از خرید ویدیو اجرای بازی رو ببینید. مطمین هستم از بازی خوشتون میاد.

# اگر می خواید فرزندتون هم یه بازی پر هیجان و سالم داشته باشه و هم در محاسبات ریاضی خبره بشه، در انتخاب این بازی شک نکنید.

# اگر فرزندتون از تمرین و آموزش ریاضی خوشش نمیاد و ریاضی براش خسته کنندس این بازی بهترین راه حله براش.

# اگر فرزندتون بازیگوشه و به بازی کردن خیلی اهمیت میده، این بازی هیجان انگیز کاملا راضیش میکنه، ضمن اینکه ریاضی رو هم در کنار بازی یاد می گیره و در محاسبات ریاضی خبره می شه.

# این بازی برای بزرگ سالانی که سرعت محاسبات ریاضی پایینی دارند عالیه .

لطفا توجه بفرمایید:

1- این بازی برای گروه سنی هشت سال به بالا می باشد.

2- برای اجرای این بازی به اندروید 4.0 به بالا نیاز دارید.

# ویژگی های بازی:

0- این بازی با هدف ایجاد علاقه به ریاضیات و همچنین افزایش مهارت محاسبات پایه ای ریاضیات در نوجوانان طراحی و تولید شده است.

1- بازیکن در این بازی باید از هجوم موجودات فضایی به شهر جلوگیری نماید، این موضوع احساس قهرمان یک شهر بودن را در یک بازیکن نوجوان ایجاد میکند و در نتیجه باعث افزایش اعتماد بنفس و حس مسولیت پذیری در او می شود.

2- گیم پلی بازی بسیار هیجان انگیز و در عین حال ساده می باشد. به دلیل روش تولید java native با دستگاه اندرویدی کاملا سازگار بوده و همچون اکثرغالب بازی هایی که با آنها آشنا هستید مصرف کننده شدید باتری دستگاه شما نمی باشد.

3- گرافیک بسیار بالا و جذاب و کاربر پسند بازی از جنبه های مثبت برنامه می باشد.

4- بازی از چهار مرحله تشکیل شده است که هر مرحله رنگ آمیزی مخصوص به خود را دارد. با ورود به هر مرحله محیط بازی و برنامه تم و رنگ آمیزی مربوط به آن مرحله را به خود میگیرد تا از یکنواختی برنامه جلوگیری شود.

5- در هر مرحله بازیکن باید از شهر مخصوص به همان مرحله دفاع کند، به این صورت که شمایل و طراحی شهر ها متفاوت از یکدیگر می باشد.

6- به مرور و طی مراحل مختلف سرعت حرکت موجودات فضایی بیشتر شده و جهت نابود کردنشان با محاسبات سخت تری روبرو خواهیم بود.

یکی از دلایل عمده اجتناب نوجوانان و جوانان از ریاضیات این است که ریاضی را درسی خشک و خسته کننده می دانند. بنا به مطالعات گسترده این دیدگاه در دوره ابتدایی و راهنمایی بسیار مشهود می باشد و سبب ضعف دانش آموزان در مسایل پایه ای ریاضیات شده است، و نیز این موضوع دلیل اجتناب چند سال اخیر دانش آموزان از انتخاب رشته تحصیلی ریاضی عنوان شده است. با توجه به بازار کار گسترده و تنوع رشته های فنی و مهندسی و نیاز مبرم جامعه به اینگونه تخصص ها باید برای نسل تازه خانواده ها خود به فکر چاره باشند. به عنوان مثای در سال 1393 طبق آمار منتشر شده تعداد شرکت کنندگان رشته ریاضی 212 هزار نفر و رشته تجربی 556 هزار نفر اعلام شد، یعنی کمتر از نصف.... به نظر بنده باید از سنین ابتدای نوجوانی در ذهن فرزندانمان علاقه به ریاضی را نهادینه کنیم و این وظیفه امروز خانواده هاست.

 

بازی در بعضی مراحلش دشوار میشه که باعث ایجاد مهارت در محاسبات ریاضی کاربرش میشه...

من با افتخار سعی دارم در زمینه آموزش پایه ریاضیات به روش های نوین و شناخته شده روز دنیا، به نوجوانان و جوانان ایران عزیز خدمت کنم. در همین راستا نرم افزار با ارزشی به نام: آموزش محاسبات ذهنی به روش چرتکه یوسی مس تولید کردم، دیدن توضیحات این نرم افزار را پیشنهاد میدم... لینک:

https://cafebazaar.ir/app/ir.androidsos.amuzeshchortke/?l=fa

جهت ارتباط با بنده و بیان نظرات و ایده ها به من ایمیل بزنید لطفا:

vahab.abbasi@hotmail.com

در انتها سرافرازی و پویایی نسل جدید و نو پای میهنم را از خداوند  خواستارم...

logo-enamad logo-samandehi