اشتراک جادویی(بدون نیاز به اینترنت)

اشتراک جادویی(بدون نیاز به اینترنت)

نسخه ۱.۱
+۵۰
نصب فعال
شبکه‌های اجتماعی
دسته
۱
مگابایت
حجم

به نام خدا
با این برنامه میتونید با روشی نو و جدید اشتراک بگزارید و دوستانتون رو شگفت زده کنید
این برنامه از پروتکل Http استفاده میکند که شما میتوانید با ارسال فایل های خود در فضای مجازی آن را با دوستانی که شما میخواهید به اشتراک بگذارید

کاربرد این برنامه

ساخت کد QR
تغییر آی پی به 5 روش مختلف
متوقف کردن فایل اشتراکی
اشتراک آی پی مورد نظر خود در شبکه های اجتماعی

کد QR چیست؟ کد QR برای این کار در برنامه به کار برده شده است که میخواهید فایل اشتراکی را به دوست خود برای مدت محدود نشان دهید به کار برده شده است. شما بعد از اینکه فایل مورد نظر خود را آپلود کردید میتوانید برای آن کد QR درست کنید و به دوست نزدیک خود بگویید که آن را اسکن کند و فایل مورد نظرتان را برای مدت محدود ببیند/

تغییر آی پی چیست؟ در این گزینه شما میتوانید آی پی خود را به 5 روش مختلف تغییر دهید (شاید بخواهید آی پی کوتاه داشته باشید و یا بلند ) این قسمت شما بعد از این که فایل خود را برای آپلود انتخاب کردید میتوانید آی پی مورد نظر خود را هم انتخاب و منحصر به فرد کنید.

متوقف کردن فایل اشتراکی چیست؟ این گزینه برای این است که شما بعد از اینکه فایل مورد نظر را برای شخصیی که خواستید نشان دهید آپلود کردید و آن شخص فایل مورد نظر را دانلود و یا دید شما میتوانید این فایل را از اینترنت حذف کنید تا کسی از آن فایل سوء استفاده دیگه ای نکند.

اشتراک آی پی چیست؟ حالا این گزینه گزینه آخر است یعنی بعد از اینکه فایل رو در فضای مجازی آپلود کردید حالا میتونید آی پی اختصاصی آن فایل رو هم داشته باشید تا اگه بخواین توی شبکه های اجتماعی به اشتراک بزارین بتونید این کار رو انجام بدین.

منتظر نظرات و امتیاز 5 ستارتون هستیم

با آرزوی موفقیت (تیم برنامه نویسی اندروید)

logo-enamad logo-samandehi