رمان های عاشقانه 2

رمان های عاشقانه 2

نسخه ۹۷.۵.۰
۵۰
هزار
نصب فعال
کتاب‌ها و منابع
دسته
۳۹
مگابایت
حجم


 


بنام خدا
این نرم افزار در مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال در تاریخ 1394/09/09 با شماره مجوز 20107072 بصورت رسمی ثبت شد .
:


 


بخش آنلاین برای ارتباط با دیگر کاربران


 


جالبترین بخش رمان های عاشقانه، در واقع شبیه به یک شبکه اجتماعی پیاده سازی شده که در آن میتوانید با سایر کاربران، ارتباط برقرار کنید. با ایجاد یک حساب کاربری و وارد شدن به این قسمت، صفحه ای با بخش بندی های زیر خواهید دید:


خانه (فهرست همه داستان ها در گروه های مختلف)


تازه ها یا آخرین رمان های منتشر شده


عاشقانه با داستان های رمانتیک


پلیسی و ماجراهای هیجان انگیز


طنز با رمان های سراسر خنده


ترسناک برای تجربه حس هیجان


داستان های ارسالی توسط کاربران


برترین داستان ها


برترین های ماه


البته غیر از این موارد، زبان های دیگری هم در صفحه اصلی بخش آنلاین به چشم میخورد. مثل دنبال شده و ذخیره شده که در پاراگراف بعدی درباره آنها گفته ایم.


امکانات بخش آنلاین برنامه


وقتی صحبت از یک شبکه اجتماعی میشود، نیاز به امکاناتی هست که کاربران بتوانند به راحتی با یکدیگر در ارتباط باشند. این امکانات تا حد زیادی در رمان های عاشقانه وجود دارد. هر فصل از داستان های بخش آنلاین درواقع شبیه به یک پست منتشر شده اند که شما میتوانید تعداد بازدید، لایک و نظرات دیگران را برای آنها ببینید.


یکی از قابلیت های مفید بخش آنلاین در برنامه فوق، امکان دنبال کردن داستان های دلخواه میباشد. با استفاده از این قابلیت میتوانید در بین تعداد زیاد داستان ها، عناوین موردنظر خود را در بخش دنبال شده پیگیری کنید. از دیگر امکانات قسمت آنلاین باید به موارد زیر اشاره کنیم:


پسند کردن و نظر دادن


گزارش محتوای نامناسب


اشتراک گذاری


کپی کردن متن


 

در رسانه‌ها

برسی رمان های عاشقانه2

اول خبر قصد معرفی اپلیکیشنی محبوب و در واقع کتابخانه ای بی نظیر که همیشه همراهتان هست را دارد که بعد از چهارسال فعالیت همچنان سر زبان ها بوده و سینه به سینه بین کاربران اندروید معرفی می شود.با ما همراه باشید با برسی این اپلیکیشن ...

رمان های عاشقانه، کتابخانه ای بزرگ از جذاب ترین داستان ها

اگر به خواندن داستان های جذاب با موضوع عاشقانه، پلیسی و طنز علاقه دارید، حتما این مطلب را تا انتها بخوانید. با نصب اپلیکیشن رمان های عاشقانه، میتوانید مجموعه بزرگی از داستان های ایرانی و خارجی را در اختیار داشته باشید. برای آشنایی بیشتر با این برنامه اندرویدی، در نقد و بررسی آن با ما همراه شوید.

رمان‌های عاشقانه ۲

اگر اهل خواندن رمان باشید، قطعا می‌دانید که رمان‌های عاشقانه طرفداران زیادی دارند. البته بین ایرانی‌ها، خواندن رمان‌های فارسی و ایرانی، تنها به چند نویسنده‌ی خاص محدود می‌شود که در چند سال گذشته با رمان‌های زیبا و خلاقانه‌ی خود، به شهرتی مثال زدنی رسیده‌اند.

logo-enamad logo-samandehi