آنتی ویروس سایگا (محافظ هوشمند)

آنتی ویروس سایگا (محافظ هوشمند)

نسخه ۵.۳
۲۰۰
نصب فعال
کاربردی
دسته
۳
مگابایت
حجم

سایگا ، محافظ اندروید ...

توجه : این نرم افزار در مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال با شماره مجوز  20128876  به ثبت رسیده است .

🛡 آنتی ویروس
💣 افزایش دهنده سرعت دستگاه
💾 بهینه ساز حافظه دستگاه
🔒 افزایش امنیت اتصال به شبکه اینترنت
🎮 افزایش دهنده سرعت بازی
🔋 افزایش عمر باتری
🔌 افزایش سرعت شارژ باتری
📥 افزایش سرعت دانلود
و...
فقط با یک کلیک !

❌ توجه : تمامی این امکانات و سرویس ها همزمان با اسکن اولیه فعال خواهند شد و نیاز به تنظیم جداگانه نیست !

اطلاع از زمان انتشار نسخه جدید سایگا و آموزش استفاده از برنامه در وبسایت سایگا :

www.GetSaiga.ir

برخی از امکانات اصلی سایگا :

افزایش سرعت دستگاه : بهینه سازی رم و پردازشگر دستگاه برای افزایش سرعت دستگاه اندرویدی

افزایش سرعت اینترنت : بهینه سازی اتصال به شبکه اینترنت ، قطع دسترسی برنامه های غیر ضروری به اینترنت و متمرکز کردن قدرت اتصال بر مرورگر و دانلود فایل ها با استفاده از سرویس های برنامه اس ان بوستر

افزایش امنیت اینترنت : بهینه سازی تنظیمات مهم مرورگر و قطع دسترسی اتصالات غیر ضروری به اینترنت

بهینه سازی حافظه دستگاه : اسکن و حذف سریع فایل های غیر ضروری دستگاه

افزایش عمر باتری : بیهنه سازی نور صفحه نمایش ، قدرت پردازشگر و رم دستگاه و کنترل قابلیت های مختلف سیستم عامل همچون همگام سازی برای افزایش عمر باتری و جلوگیری از خرابی های ناشی از استفاده از شارژر غیر استاندارد

افزایش سرعت شارژ باتری دستگاه : همانند برنامه شارژ سریع می تواند سرعت شارژ را تا 2 برابر افزایش دهد !

استفاده از اسکن سه مرحله ای برای اسکن دقیق برنامه ها ، تنظیمات و حافظه دستگاه و امکان به روز رسانی آنتی ویروس ، زیر 5 ثانیه ، سایر امکانات و ویژگی های سایگا هستند !

در رسانه‌ها

محافظ هوشمند و رایگان گوشی های اندرویدی

از آن جایی که ویروس‌ها هر نوع سیستم عاملی را اعم از ویندوز، اندروید و iOS مورد حمله قرار می‌دهند، لزوم استفاده از آنتی ویروسی که محافظت از انواع سیستم‌ها را تضمین کند امری حیاتی به شمار می‌رود. اپلیکیشن سایگا که در ادامه قصد نقد و بررسی آن را داریم، با ارائه امکانات منحصر به فردی همچون « افزایش سرعت دستگاه، افزایش سرعت و امنیت اینترنت، بهینه سازی حافظه دستگاه، اسکن سه مرحله‌ای برنامه‌ها و افزایش طول عمر باتری » تلفن هوشمند اندرویدی شما را در برابر خطرات احتمالی مصون نگاه خواهد داشت.

سایگا؛ محافظ هوشمند گجت‌های اندرویدی

همان طور که می‌دانید، ویروس‌ها برنامه‌هایی هستند که با هدف سرقت و یا تخریب اطلاعات موجود در دستگاه قربانی ساخته می‌شوند. همچنین با مشغول کردن منابع سخت افزاری دستگاه، نه تنها موجب کاهش سرعت آن می‌شوند بلکه شارژ باتری را نیز بیش‌تر از حالت نرمال مصرف می‌کنند. از آن جایی که ویروس‌ها هر نوع سیستم عاملی را اعم از ویندوز، اندروید و iOS مورد حمله قرار می‌دهند، لزوم استفاده از آنتی ویروسی که محافظت از انواع سیستم‌ها را تضمین کند امری حیاتی به شمار می‌رود. اپلیکیشن سایگا که نقد و بررسی آن پیش روی شماست، با ارائه امکانات منحصر به فردی همچون «افزایش سرعت دستگاه، افزایش سرعت و امنیت اینترنت، بهینه سازی حافظه دستگاه، اسکن سه مرحله‌ای برنامه‌ها و افزایش طول عمر باتری» تلفن هوشمند اندرویدی شما را در برابر خطرات احتمالی مصون نگاه خواهد داشت. جهت نصب این برنامه کاربردی می‌توانید از طریق مارکت معتبر کافه بازار اقدام کنید.

logo-enamad logo-samandehi