انگلیسی برای تنبل ها (سطح A1)

انگلیسی برای تنبل ها (سطح A1)

نسخهٔ ۱.۱
۲۰۰۰ تومان
+۱۰۰
نصب
آموزش
دسته‌بندی
۸ مگابایت
حجم
انگلیسی برای تنبل ها (سطح A1)

انگلیسی برای تنبل ها (سطح A1)

نشر الکترونیک دانش پژوهان عالی قاپو
نسخهٔ ۱.۱
۲۰۰۰ تومان
+۱۰۰
نصب
آموزش
دسته‌بندی
۸ مگابایت
حجم
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر


برای شمایی که وقت، حال و حوصله یادگیری زبان انگلیسی ندارید و علاقه مند به یادگیری آن هستید!

نرم افزار پیش رو با هدف توسعه شبکه ساختاری گرامر زبان انگلیسی در ذهن شما و با رویکردی ساختارگرایانه با توجه به استاندارد های بین الملی آموزش زبان طراحی شده است.
این نرم افزار آموزشی شامل دوازده سرفصل می باشد. هر فصل سه بخش دارد :
1.گرامر (Grammar focus)
2.تمرین ( Exercise)
3. مکالمه ها ( Conversations)
در بخش اول (گرامر)
ابتدا الگوی گرامری از گرامرهای ضروری شامل زمانها و غیره ارائه می شود که هدف صرفا آشنایی با الگو می باشد.سپس انواع دگرگونی های شکلی این فرمول گرامری را با کمک نرم افزار تمرین کرده و ساختارهای منفی و سوالی آنرا درک می کنیم.
در بخش دوم (تمرین)
با جایگزینی گروه کلمات در جملات نمونه به تمرین استفاده از آن ساختار می پردازیم.
در بخش سوم (مکالمه ها)
مکالمات را هم به طریق موقعیتی و هم با هدف تمرین ساختار، مورد استفاده قرار می دهیم. در این بخش فایل صوتی مکالمه نیز قابل پخش است.لازم به ذکر است در این مرحله شبکه لغوی شما نیز تا حدودی گسترش می یابد که البته از لحاظ استاندارد هدف در این سطح زبانی گسترش دایره لغت نیست.
نکته بسیار مهم در رابطه با چگونگی کارکرد این نرم افزار تکرار با صدای بلند به طریقی است که مخاطب صدای خود را بشنود چرا که شنیدن و تولید آوای صدای خارجی به طریقی که گوش آنرا بشنود از لحاظ فرآیند مغزی بسیار متفاوت تر از تولید صدای ذهنی یا حرف زدن و تکرار بصورت داخل ذهنی یعنی بدون تولید آوای خارجی است.

چگونه پیشرفت خود را ارزیابی کنید


از آنجاییکه یادگیری زبان دوم بسیار به مشوق نیاز داشته و در صورت عدم احساس پیشرفت باعث یاس و ناامیدی می شود، راهکارهایی برای بررسی این روند وجود دارد که ما آنها را در اختیار شما قرار می دهیم.
در انتهای هر درس مجموعه ای مختصر از تست فراهم شده که با انجام آنها می توانید روند یادگیری ساختاری خود را چک کنید.
در پایان هر سه درس توصیه می شود که مکالمه هایی را انتخاب کرده و آنها را حفظ کنید و صدای خود را ضبط کنید. بعلاوه آنکه پس از اینکار پیرامون عنوان مکالمه چند جمله ای از تجربه شخصی خود به زبان انگلیسی گفته و ضبط کنید به این طریق با چک کردن برهه ای صدای ضبط شده می توانید به راحتی روند پیشرفت خود را حس کنید.
دوره های آموزش زبان انگلیسی تحت موبایل از چهار سطح A1 تا B2 تشکیل شده است.
اپلیکیشن انگلیسی برای تنبل ها سطح A1 از مجموعه آموزش ساختاری گرامر زبان انگلیسی ویژگی های منحصر به فرد خود را با استفاده از امکانات روز آموزشی در دستگاه تلفن همراه ، تلبت شما جای می دهد. همان‌طور که برای همه قابل لمس است، اموزش در سال های اخیر شکل جدیدی به خود گرفته که هم متصدیان آموزش و هم آموزش پذیران را با مفاهیم جدیدی رو به رو ساخته است. ازاین‌رو تیم آموزشی دانش پژوهان به تلاش برای استفاده از تکنولوژی جدید اپلیکیشن فوق را تولید و قابلیت هایی را در خود گنجانده که از لحاظ کارآمدی از کلاس های حضوری نیز موثرتر می باشند.

ویژگی های این اپلیکیشن


- تمرکز بالا بر روی دقت ساخت جملات از لحاظ ساختار
- تمرین های قوی برای بهبود استفاده از ساختارهای صحیح
- رشد منطقی دایره لغات
- تمرین مکالمات وابسته به موقعیت‌های روزمره
- آزمون‌های خود سنجی
- گواهینامه پایان دوره
همان‌طور که می‌دانیم تولید جملات در هر زبانی به‌منظور رساندن مفاهیم مانند ساختن ساختمان است. در چند سال اخیر عباراتی چون «مکالمه محض» بسیار به چشم می‌خورد درحالی‌که این عبارت درست شبیه ساختن ساختمان بدون پی ریزی است. ازاین‌رو گروه آموزشی دانش پژوهان با طراحی اپلیکیشن انحصاری خود به جای ایجاد مکالمات بدون پایه و اساس سعی به ایجاد ساختار به‌صورت 100% کاربردی در ذهن زبان‌آموز با مثال‌های فراوان و موقعیت‌سازی و آزمون‌های خود سنجی کرده است . این نسخه از app که نسخه تکمیل شده نسخه Beta خود می‌باشد تحت آزمایش‌های آموزشی فراوان با موفقیت‌های شگفت‌انگیزی روبه‌رو شد که به ارائه گواهی‌نامه از وزارت علوم برای زبان‌آموزان انجامید.
این گواهینامه معتبر و قابل ترجمه از سوی وزارت علوم تأییدی بر کیفیت آموزشی استثنایی این پکیج آموزشی است .

نظرات کاربران - ۱۶ رأی
۴.۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
افرا
افرا
۱۳۹۳/۱۰/۰۱
اصلان مشاوره عمل نمی کنه من چند بار فرم مشاوره رو پر کردم ولی هیچ پاسخی نگرفتم
ashkan22
ashkan22
۱۳۹۳/۰۹/۱۰
نرم افزار جالبی نیست جملات ساده هستند بهتر بود ازکلمات سختر همراه با معنی استفاده میشد ارزش خرید نداره
Ely
Ely
۱۳۹۳/۰۹/۰۵
نرم افزار مفیدی است. مخصوصا بخش مکالمه های هر درس که متناسب با قواعد آن درس می باشد، در یادگیری هر چه بهتر گرامر موثر به نظر می آید.