مؤسسه آموزش عالی علاءالدوله سمنانی

دسته آموزش
نصب‌های فعال کمتر از ۱۰۰
حجم ۷٫۷ مگابایت
نسخه 1.2

توضیح

مؤسسه آموزش عالی علاءالدوله سمنانی، تحت قانون تأسیس مؤسسات آموزش عالی و دانشگاه های غیر دولتی در سال 1385 به همت 7 نفر از اساتید با تجربه دانشگاههای کشور در گرایشهای مختلف رشته مهندسی عمران فعالیت خود را آغاز نمود. دو سال بعد مؤسسه مجوز فعالیت در زمینه مهندسی معماری و در سال 94 مجوز رشته مهندسی صنایع در مقطع کارشناسی پیوسته را نیز کسب نمود. فعالیت مؤسسه در زمینه های مهندسی عمران، مهندسی معماری و مهندسی صنایع و در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ناپیوسته و کارشناسی ارشد متمرکز بوده و ادامه دارد.
پذیرش دانشجو در این موسسه مانند سایر دانشگاه‎ها و موسسات آموزش عالی وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری توسط سازمان سنجش آموزش کشور و از طریق آزمون سراسری صورت می‎پذیرد. پذیرفته‎شدگان از مرحله ثبت‎نام تا مرحله فراغت از تحصیل از کلیه جهات آموزشی، دانشجویی، انضباطی، پرداخت شهریه و... تابع مقررات مصوب شورای عالی انقلاب فرهنگی و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری می‎باشند.


لازم به ذکر است، مؤسسه آموزش عالی علاءالدوله سمنانی، در طرح رتبه بندی مؤسسات و دانشگاه های غیرانتفاعی در سطح 1 قرار گرفته است، که این خود نشانی از سطح کیفی آموزش در این مؤسسه می باشد.

تغییرات آخرین نسخه

1- رفع مشکل دسترسی به سرویس های ارائه شده

2- رفع مشکل سرویس "ورود به سیستم آموزش سما"

3- تغییرات در بعضی اطلاعات مؤسسه

دسترسی‌ها

  • ممانعت از به خواب رفتن دستگاه
  • دریافت اطلاعات از اینترنت
  • مشاهدهٔ اتصالات شبکه
  • دسترسی کامل به اینترنت
  • موقعیت مکانی دقیق (مبتنی بر GPS و شبکه)