بدو دهقان بدو

بدو دهقان بدو

نسخه ۱.۱.۷
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۱
هزار
نصب فعال
امتیازی
دسته
۵۶
مگابایت
حجم

بدو ، بپر ، مشعل خاموش نشه !
داستان دهقان فداکار را یادتان هست ؟!


بازی "بدو دهقان بدو" در سبک رانر است و شما در نقش ریز علی ، سوار بر الاغش ، باید در طول مسیر بدوید ، از برخورد با موانع اجتناب کنید و شعله های موجود در مسیر را جمع کنید تا مشعل دست ریزعلی خاموش نشده و قطار با سنگ ها برخورد نکند .

* لیگ فداکاران !  (یادتون باشه امتیازاتون توی لیگ فداکاران با هم جمع می شه ! هر چی بیشتر بازی کنین و بیشتر امتیاز ثبت کنین ، نمره تون توی لیگم می ره بالاتر ! )
* ماموریت های متنوع
* درخت توانایی ها
* گرافیکی خیره کننده
* دشمنان و چالش هایی هیجان انگیز


برنده دیپلم افتخار بهترین دستاورد هنری دوبعدی
کاندیدای بهترین بازی ساده سال
کاندیدای بهترین موسیقی
از ششمین جشنواره بازی های رایانه ای تهران
بازی تقدیر شده
در بخش خلاقانه ترین بازی موبایل
و برنده عنوان بهترین بازی موبایل
از نمایشگاه و رویداد TGC 2017

کانال تلگرام : https://t.me/teetotumgames
صفحه اینستاگرام : https://www.instagram.com/teetotumgames
ایمیل پشتیبانی : http://info@teetotumgames.ir

در رسانه‌ها

«بدو دهقان، بدو» آن‌جه خوب است پدر و مادرها درباره این بازی بدانند

بدو دهقان یک بازی بسیار خوب با برداشتی آزاد از داستان دهقان فداکار است. بازیکن در این بازی باید تلاش کند تا به قطار رسیده جلوی برخورد آن با سنگ‌ها را بگیرد. این بازی نکات مثبت ارزشمندی دارد که به آن خواهیم پرداخت ...

بررسی بازی بدو دهقان بدو؛ روحی تازه در کالبد سبک رانر

ساخته استودیوی «تی تو تم» یکی از بی نقص ترین عناوین ایرانی است که در بخش پرداخت به ایده ها توانسته از بهترین ها باشد. به گونه ای که حتی با وجود نبود بعضی المان های پایه ای سبک رانر، همین مسئله موجب گشته تا ایراد گرفتن از مکانیزم های گیم پلی این اپلیکیشن خیلی سخت شود.

معرفی بازی بدو دهقان بدو

دوست دارید در نقش ریزعلی بازی کنید و با آتش به قطار علامت بدید؟...

معرفی بازی ایرانی بدو دهقان بدو

بدو دهقان بدو مروری بر داستان ریزعلی خواجوی یا همان دهقان فداکار است که این‌بار با کمی طنز، این قهرمان را سوار بر مرکبی به دنبال قطار رهسپار می‌کند. طراحی هنری زیبا و موسیقی هماهنگ با فضای گیم‌پلی، بدو دهقان بدو را به محصولی با کیفیت تبدیل کرده که از قضا ویژگی‌هایی را برای ارتقا ارائه می‌دهد. درخت توانایی یکی از خصوصیات بازی است که با ورود به آن می‌توانید با ارتقاء قدرت‌های ریزعلی و الاغش، مدت بیشتری را در روند به پایان بازی دوام بی‌آورید ...

معرفی بازی «بدو دهقان بدو»

«بدو دهقان بدو» یک بازی جذاب و موفق در سبک امتیازی است که توسط کمپانی «تی تو تم» توسعه داده شده است. این بازی که از داستان قدیمی و دوست داشتنی «دهقان فداکار» الهام گرفته، شما را با زندگی این قهرمان سنتی ایرانی درگیر می‌کند.

بدو دهقان بدو، یک بازی جذاب با روایتی متفاوت از دهقان فداکار

کمتر کسی هست که داستان ریزعلی خواجوی و فداکاری این دهقان شجاع در نجات دادن قطار و مسافران آن را نشنیده باشد. در بازی بدو دهقان بدو شما باید مشعل به دست و سوار بر الاغ، از موانع خطرناک بگذرید تا از برخورد قطار با صخره ها جلوگیری کنید. در نقد و بررسی این بازی اندرویدی و روایتی متفاوت از دهقان فداکار، با ما همراه شوید.

logo-enamad logo-samandehi