گلستان ترجمه قرآن

گلستان ترجمه قرآن

نسخه ۱.۱
+۵۰
نصب فعال
مذهبی
دسته
۶
مگابایت
حجم

گلستان ترجمه قرآن...

جامع ترین گردآوری ترجمه های فارسی قرآن...

با عرض سلام و احترام خدمت تمامی شما دوستان عزیز
این بار با برنامه ای ارزشمند خدمتتان آمدیم.گلستان ترجمه قرآن همانطور که از نام آن پیداست مجموعه ای از ترجمه های قرآن به زبان فارسی می باشد.تاکنون قرآن کریم به زبان های مختلفی در دنیا و همچنین به زبان فارسی ترجمه شده است.با توجه به مهم بودن معنی و مفهوم واقعی قرآن ، افراد مختلفی سعی بر ارائه بهترین ترجمه ها کردند.
تیم تولید نرم افزار گلستان ترجمه قرآن با در نظر گرفتن این مهم ، سعی بر جمع آوری هر چه بهتر ترجمه های فارسی قرآن که توسط بزرگانی همچون استاد مهدی الهی قمشه ای ، استاد عبدالمحمد آیتی ، استاد مهدی فولادوند ، آیت الله مکارم شیرازی ، استاد ابوالفضل بهرام پور و حجت الاسلام صادقی تهرانی به ترجمه رسیده اند را داشته است و اکنون نسخه اول این نرم افزار را به همه مردم عزیز کشورمان ایران و همه فارسی زبانان تقدیم می کنیم.
کلمه گستان در لغت به جایی که در آن گل بسیار باشد اطلاق داده می شود و از طرفی چون ترجمه های مختلفی در این مجموعه قرار داده شده است و تیم تولید با نامگذاری (گلستان ترجمه قرآن) قصد داشته تا منظور و مقصود خود را از گردآوری این مجموعه بیشتر برساند.
لازم به یادآوریست که در این برنامه فقط و فقط ترجمه فارسی قرآن آمده است..

از دیگر قابلیت های برنامه می توان به جستجوی ساده و سریع در بین صفحات ، سوره ها و آیه های قرآن اشاره کرد.
قابلیت های برنامه را برایتان فهرست وار بیان میکنیم
1- قابلیت مقایسه سوره های ترجمه شده توسط هر مترجم با ترجمه همان سوره از مترجم دیگر
2- قابلیت ثبت یک یا هرچند سوره در فهرست علاقه مندی های خود و دسترسی آسان به همان سوره
3- قابلیت ثبت آخرین مطالعه برای علامت گذاری متن خوانده شده و بازگشت سریع و آسان به آن
4- جستجوی سریع و آسان در میان صفحات ، سوره ها و آیه های قرآن
5- تنظیمات ساده برای تغیر اندازه و نوع فونت و خط برنامه و برگرداندن به حالت پیشفرض
6- قابلیت به اشتراک گذاری متون قرآن از طریق پیامک ، ایمیل و...
7- راهنمای ساده و شفاف برنامه برای تسهیل در کار با برنامه
و ظاهری مناسب و ساده برای تسهیل در امر مطالعه و خارج از هرگونه پیچیدگی

شایان ذکر است که ما پس از اتمام مراحل تولید برنامه ، کاملا سخت گیرانه و به صورت شبانه روزی سعی بر رفع ایرادات برنامه اعم از ایرادات تایپی متن قرآن داشتیم و امیدوار هستیم این سخت گیری بر خودمان ، مایه آسایش در استفاده شما عزیزان باشد.
بدیهی ست این اثر خارج از ایرادات فنی و تایپی از سمت تیم تولید نمی باشد و امیدواریم اشکالات ما را از طریق قسمت ارتباط با ما در برنامه با ما در میان بگذارید ، ما با گوش جان آنها را پذیرفته و در رفع آن اقدام می کنیم.

منتظر بروزرسانی های ما باشید ترجمه های دیگری در حال اضافه شدن به برنامه هستند.تمامی عزیزانی که برنامه را خریداری می کنند از بروزرسانی ها به صورت رایگان بهره خواهند برد.

در انتها برای همه شما علاقه مندان به مفهوم و معنی قرآن آرزوی سربلندی و سلامت همیشگی را داریم و این برنامه را به شما تقدیم می کنیم.

با احترام فراوان
استودیو رستان

logo-enamad logo-samandehi