FaceApp

دسته عکاسی
نصب‌های فعال ۱٬۰۰۰٬۰۰۰+
حجم ۱۲٫۴ مگابایت
نسخه 3.4.2.2

توضیح

در حال حاضر امکانات این برنامه از داخل ایران در دسترس نیست.

برنامهٔ FaceApp یک برنامهٔ حرفه‌ای ویرایشگر تصویر است.

به کمک هوش مصنوعی و تنها با یک اشاره، چهرهٔ خود را ویرایش کنید و آن را بهبود دهید.

- به تصویر خود لبخند اضافه کنید

- چهرهٔ خود را پیرتر یا جوان‌تر کنید

- تغییر ظاهر دهید و جذاب‌تر شوید

تغییرات آخرین نسخه

New in 3.4.2:
- before/after function for some filters in Fun mode
- added Grain (Noise) tool to Adjustments in Editor mode
- updated Settings screen
- numerous stability fixes

FaceApp Team

دسترسی‌ها

  • com.google.android.finsky.permission.BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE
  • دریافت اطلاعات از اینترنت
  • ممانعت از به خواب رفتن دستگاه
  • دسترسی سرویس بر بستر وب گوگل
  • خدمات پرداخت مارکت
  • خواندن کارت حافظه
  • تغییر یا حذف محتویات کارت حافظه
  • دوربین
  • مشاهدهٔ اتصالات شبکه
  • دسترسی کامل به اینترنت

در رسانه‌ها

بررسی برنامه FaceApp فیس اپ: ویرایش چهره با هوش مصنوعی

این روزها برنامه FaceApp در میان کاربران اینستاگرام محبوبیت بسیاری زیادی کسب کرده است به طوری که کاربران متعددی چهره خود را توسط این برنامه ویرایش کرده و در اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته‌اند. اپلیکیشن FaceApp با کمک هوش مصنوعی این امکان را فراهم آورده تا کاربران بتوانند چهره خود را جوان‌تر و پیرتر کرده و یا به چهره خود لبخند بیفزایند.

تغییر چهره | معرفی اپلیکیشن FaceApp

وقتی یک چیزی در اصطلاح ترند می‌شود تعداد خیلی زیادی به آن روی می‌آورند. در مورد یک برنامه و یا یک بازی خاص این پروسه تشکیل می‌شود از تعداد خیلی زیادی کاربر که در یک بازه زمانی از آن استفاده کرده و بعد از مدتی هم آن را کنار می‌گذارند. یکی از همین برنامه‌ها که مدتی است به این حالت رسیده برنامه Face App است. این برنامه که تغییر چهره از کارکردهای اصلی آن است، به اندازه‌ای در فضای مجازی باب شده که تقریبا نیمی از پست‌های اینستاگرام را تشکیل می‌دهد. البته قرار هم نیست مثل خیلی‌ها استفاده از آن را نهی کنیم و قرار است ببینیم این برنامه به چه دردی می‌خورد.

چهره دیروز، امروز و فردای شما با FaceApp

امروز میخواهیم نقدی داشته باشیم به برنامه جذاب و محبوب این روزها Faceapp، شاید در وهله اول و پس از شنیدن نام برنامه ناخودآگاه یاد فیلم سینمایی جذاب Face/Off از کارگردان محبوب سینمای آسیا جان وو بیافتید اما کاملا در اشتباهید چراکه برخلاف آن فیلم، در این برنامه قرار نیست چهره شما با شخص دیگری عوض شود و یا شما به شخص دیگری تبدیل شوید، بلکه شما با استفاده از این نرم افزار فقط قرار است یک Time-Lapse از چهره خودتان درست کنید! یعنی چی؟؟ پس با ما همراه باشید و ادامه متن رو از دست ندید.

معرفی اپلیکیشن FaceApp؛ لطفا لبخند بزنید

بعد از انتشار اپلیکیشنی که چهره ها را با هم جابجا می کرد، حالا نوبت به اپلیکیشن دیگری رسیده که چهره های عبوس و بی حالت را مجبور به زدن لبخند های زورکی می کند! FaceApp، محصول استودیوی وایرلس لب بعد از محبوبیتی که در پلتفرم iOS بدست آورد، چندی پیش برای اندروید هم منتشر شد تا جمع بیشتری از کاربران تلفن های هوشمند را درگیر قابلیت های شگفت انگیز خود کند.