من و باران

من و باران

نسخه ۲.۰.۱
<۱۰
نصب فعال
کتاب‌ها و مطبوعات
دسته
۲۷ مگابایت
حجم

تصاویر برنامه

معرفی برنامه


داود صفدریان متولد بیست و هشتم اسفند ماه ۱۳۵۲ در ایران است و پس از سالها قلم و قدم زدن در کوچه باغهای شعر پارسی، نهایتا" دوبیتی را به عنوان نزدیکترین یار خود انتخاب کرده است که در انها عشق و دغدغه های اجتماعی انسان امروزی متبلور است.
کتاب حاضر من و باران و یک ماشین دربست شامل ۱۸۸ دوبیتی، دومین و تازه ترین کتاب شعر این شاعر پارسی می باشد و حاوی دوبیتیهایی با پس زمینۀ عاشقانه و اجتماعی است که به صورت چاپی و الکترونیک در اختیار علاقمندان به شعر قرار گرفته است دوبیتهای کتاب به زبان فارسی و به همراه ترجمۀ آنها به زبان انگلیسی است متن زیر مقدمه ای است از خود شاعر برای کتاب من و باران و یک ماشین دربست:

"دوبیتی هایی که در این کتاب در جوار یکدیگر زندگی و در دیدار با شما صادقانه سفرۀ دل خود را باز می کنند به نسل پیشین خود در کتاب "می خوام دنبال خورشید راه بیفتم" تعلق خاطر دارند و احساس همدلی. کتاب پیشین را می توانید بصورت اپلیکیشن رایگان و با نام "دنبال خورشید" در فروشگاه های اینترنتی اپلیکیشن ها به اعجاز چند کلیک بیابید. از آنجا که شعرها خود گویای احوال خویشند و بعضا" حال خالق، این مقدمه را به سلامی بسنده می کنم که صرفا" وساطتی است برای آشنایی هر چه بییشتر این دوبیتی ها با شما .
داود صفدریان
خرداد ۱۳۹۳"

نظرات کاربران

mohammad
۱۳۹۶/۰۲/۲۶
اشعار خوبیه اما وقتی رو گزینه خرید میزنی فورس کلوز میده از برنامه میاد بیرون اندروید ۷ سازگارش کنین ممنون
خیلی توپ و عالیه😄😄😄
۱۳۹۵/۰۷/۱۶
عالیه ممنون از زحمات شما