هنر پیشه شو (اموزش بازیگری)

دسته آموزش
نصب‌های فعال کمتر از ۱۰۰
حجم ۵٫۵ مگابایت
نسخه 1.0

توضیح

 بی شک قبل از شروع هر کار و حرفه ای باید قبلش علم و دانش اون کار و حرفه را فرا بگیرید. 

برای یک بازیگر حرفه ای  شدن هم باید قبلش علم و فن  و  دانش و تمامی مواردی که نیاز این حرفه اس را فرابگیرید

 مخصوصا هنر بازیگری که یک کار و هنر تخصصی و سخت به حساب میاد و بدون شک هیچ کس بدون داشتن علم و دانش بازیگری نمیتواند  از پس این کار بر بیاد  و کارکتر نقش های که به او سپرده می شود را به خوبی و بهترین شکل در بیاورد و اجرا کند تا بتواند نظر کارگردانان و عوامل و مخاطبین را به خود جلب کند .

برای یاد گیری هنر بازیگری باید سال ها وقت صرف یادگیری و ساخت  و ارتقاع خود کنید  باید در این راه زحمت های فراوانی بکشید و برنامه ریزی شده جلو روید تا به مقصدی که مد نظر دارید برسید.

اما برای شروع میتوانید کتاب و جزوه تهیه کنید و یا در کلاس های مختلف آموزش بازیگری حضور پیدا کنید  که اغلب هزینه های بالای دارن ، معمولا کلاس ها بازیگری برای پله های بعدی پیشنهاد داده میشن برای شروع از منابع کامل و معتبر استفاده کنید، یا از آموزش کامل و فشرده ما که برای اولین بار است که در ایران به شکل نرم افزار برای تلفن همراه اندروید در آمده است استفاده کنید .

و اما آموزش ای مهم در نرم افزار هنر پیشه شو  :

1)فن بیان و تمامی تمرینان آن در بازیگری 

2)زبان بدن در بازیگری

3)شخصیت پردازی 

4) شناخت سینما ، تعریف و باز کردن اصطلاحات سینمایی

5)و...

ما سعی کرده ایم  تمامی موارد آموزشی که لازم بوده را در این نرم افزار به صورت فشرده و به بهترین شکل ممکن برای شما پیاده سازی کنیم تا هر جای این سرزمین کهن که هستید بتوانید به آسانی بر روی گوشی همراه خود به یاد گیری این هنر بپردازید. با قیمت خیلی خیلی پایین و مناسب نسبت به آموزش ها ، وصرف انرژی و وقت کمتر.

موفق باشید. 

 

 

 

 

دسترسی‌ها

  • تغییر یا حذف محتویات کارت حافظه
  • خواندن کارت حافظه