حدس بزن بازیکن

حدس بزن بازیکن

نسخه ۴.۱
+۲۰۰
نصب فعال
معمایی
دسته
۱۵
مگابایت
حجم

بازی حدس بزن بازیکن یک بازی است که سعی می کند اطلاعات شما را در زمینه فوتبال بالا ببرد.


بزرگترین هدف بازی حدس بزن بازیکن لذت بردن و سرگرم کردن شماست . ظاهر گرافیکی این بازی فوق العاده زیبا طراحی شده که از اون لذت خواهید برد.


توی این بازی جالب و جذاب یکسری عکس از بازیکن های مشهور نمایش داده میشه و شما باید حدس بزنید که اون عکس کدوم بازیکنه ؟ این برنامه شامل 160 عکس بازیکن می باشد که شما باید حدس بزنید نام این بازیکن چیست. در مراحل ابتدایی عکس تنها از بازیکن را بایستی حدس بزیند و در مراحل بعدی بایستی عکس یک بازیکن را در یک تیم که دور آن خط کشیده شده حدس بزیند و همین طور مراحل سخت تر می شود و بایستی از روی کاریکاتور و بچگی یک بازیکن فوتبال بفهمید که فلان بازیکن چه کسی است؟ 


همچنین در این برنامه از افکت های زیبای صدا برای دکمه ها و پاسخ صحیح به سوالات و در حین اجرای برنامه یک آهنگ دلنشینی در رابطه با فوتبال پخش می شود تا برنامه از یک دست بودن و بی روح بودن خارج شود.


در هر قسمت از بازی شما اگر نتوانستید عکسی را حدس بزنید یا به عبارتی دیگر اگر جایی گیر کردید می توانید از راهنمایی های مختلفی که در این بازی قرار داده شده است استفاده کنید که این راهنمایی ها عبارتند از: با دادن 20 توپ(امتیاز) ناقابل یه حرف اون بازیکن را ببینید، یا با دادن 10 توپ یه حرف را از حروف 16 تایی که باید از بینشون نام بازیکن را حدس بزنید حذف کنید و یا سوال را بدون سختی با دادن 50 تا توپ ناقابل حل کنید.


 


تذکر3:قسمت جالب این بازی زمانی است که شما به مراحل 20،40،60،80،100،120،140 بازی رسیدید و امتیاز کل شما بشتر از 100 بود،در این زمان قادر خواهید بود با بازیکن محبوبتان که خودتان انتخاب می کنید عکس بگیرید و عکس خودتان را در گالری موبایلتان ذخیره یا عکس مربوطه را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.


 


تذکر4:شما برای اطلاعات بیشتر در مورد بازی می توانید از قسمت راهنمایی که در منوی برنامه ما قرار گرفته است استفاده کنید. این بازی به طور مرتب آپدیت خواهد شد و تعداد مراحل افزایش پیدا میکنه.امیدواریم از این بازی لذت ببرید.


 


با تشکر نظرات و پیشنهادات و ایده های خود را برای هر چه بهتر شدن نسخه های بعدی این برنامه می توانید علاوه بر بازار،از طریق ایمیل های زیر با ما در میان بگذارید:


mohammadsoltani.it@gmail.com


mohsen71soltnai@gmail.com

logo-enamad logo-samandehi