خواننده گیتاری شو

خواننده گیتاری شو

نسخه ۱.۳
۱۰۰
نصب فعال
موسیقی
دسته
۳
مگابایت
حجم

برای اولین بار می تونید ریتم های ایرانی گیتار رو بنوازید و ترانه های ایرانی رو با نواختن آکورد هاشون اجرا کنید .


فیلم برنامه رو حتما ببینید و متن زیر رو تا آخر بخونید .


http://www.aparat.com/v/cWqvP


شما هم دوست دارید گیتار بزنید بخونید ؟ با این برنامه به راحتی می تونید این کار رو انجام بدید .


آکورد ترانه ای که می خواستی توی لیست نیست ؟ قسمت آکوردها آنلاینه از بخش تماس با ما ایمیل بزن تا توی کمترین زمان ممکن آکورد ترانه ی دلخواه شما اضافه بشه .


چرا ریتم این آهنگ توی برنامه نیست ؟ توی بخش تنظیمات سرعت ریتم رو بالا پایین کن اگه بازم ریتم دلخواهت ایجاد نشد ، ایمیل بزن و اسم آهنگ و خواننده رو بنویس .


چرا توی حالت خودکار تغییر آکورد کمی صدا مشکل داره ؟ خب حالت خودکار روی تمام گوشی ها جواب نمیده ، از بخش تنظیمات این حالت رو روی دستی تنظیم کن و به موقع آکوردها رو عوض کن .


من یه آکوردی می خوام بین آکورد ریتم ها نیست ؟ اسم آکورد رو به انگلیسی برای مثال Am برای ما ارسال کن .


کیفیت ضبط صدا چجوریه ؟ ضبط صدای برنامه طوری طراحی شده که در ضبط از بهترین کیفیتی رو که گوشی شما پشتیبانی می کنه استفاده می کنه .


کی برنامه آپدیت میشه و ریتم و آکورد اضافه میشه ؟ آکورد ترانه ها که آنلاینه و پس از درخواست شما اضافه میشه . ریتم و بقیه امکانات بستگی به ریتم های درخواستی شما داره .


هرگونه مشکلی با برنامه داشتید از بخش تماس با ما درون برنامه برای ما ارسال کنید و در سریع ترین زمان ممکن پاسخ خود را در ایمیل خود دریافت کنید .


حمایت شما از این برنامه به روند پیشرفت آن کمک فراوانی خواهد کرد . ما منتظر دریافت و پیاده سازی ایده های شما هستیم با ما در تماس باشید .

logo-enamad logo-samandehi