انتخاب واحد هوشمند

انتخاب واحد هوشمند

نسخه ۲.۲.۱
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۱۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۲
مگابایت
حجم

همیشه برای دانشجویان عزیز یک  انتخاب واحد ایده ال  که با شرایط خاص آنها سازگار باشد کار سخت , پیچیده و زمانبری بوده و هست
مخصوصا در دانشگاههای بزرگ که تعداد دروس ارائه شده زیاد بوده و ظرفیت کلاسها سریع تکمیل میشود.


تیم ما برای رفع این مشکل اپلیکیشن هوشمند یونی سل را طراحی کرده است.
دانشجویان عزیز به راحتی میتوانند در زمان خیلی کوتاه با تعریف شرایط مد نظر خود ازقبیل تعداد روزهای دلخواه,تعداد واحد درسی مورد نظر،ساعات حضور در دانشگاه و ... یک برنامه کلاسی مطابق با چارت تحصیلیشان داشته باشند.لازم به ذکر است که یونی سل برنامه هوشمند خود را با توجه به دروس گذرانده , پیش نیاز  و تمام شرایط شما تولید میکند.همچنین این نرم افزار 
♦ انواع نمودارهای پیشرفت درسی و نمودار های مربوط به معدل،تعداد واحد پاس شده حذف شده،مردود شده،واحدهای باقی مانده و غیره را ترسیم میکند.
♦شرایط شغلی استخدامی رشته تحصیلی،کلاس های آموزشی مرتبط،مقالات جزوات و...
این اپلیکیشن فعلا مختص برخی دانشگاههای آزاد میباشد که انشالله با همکاری شما دانشجویان عزیز بتوانیم کلیه رشته ها و کلیه دانشگاه های سطح کشور را پوشش دهیم.
منوی اطلاعیه ها در برنامه به منظور تعاملی بودن اپلیکیشن و همکاری  شما  با تیم یونی سل و بهرمندی از جوایز ویژه نقدی و تخفیفات کلاس های آموزشی،مقالات،کتب و غیره در نظر گرفته شده است. تا همیشه در ارتباط با شما برنامه ای به روز و کارامد داشته باشیم.مهم : لیست دانشگاهها و رشته ها در سایت ما و داخل اپلیکیشن موجود می باشد.شما برای اطمینان از کارکرد صحیح برنامه، آن  را بصورت رایگان دریافت کنید و با چارت رشته خود مطابقت  دهید و اگر مورد قبول بود با هزینه ای ناچیز آخرین دروس ارائه شده رو دریافت کنید.مابقی ویژگی ها کاملا رایگان در اختیار شما عزیزان قرار میگیرد.


آدرس کانال ما: unisel@
با تشکر

logo-enamad logo-samandehi