Top Troops: Adventure RPG

Top Troops: Adventure RPG

نسخهٔ ۱.۵.۷
نصب +۱ هزار
دسته‌بندی استراتژی
حجم ۱۷۳ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۴ خرداد ۱۴۰۳
Top Troops: Adventure RPG

Top Troops: Adventure RPG

Zynga
نسخهٔ ۱.۵.۷
نصب +۱ هزار
دسته‌بندی استراتژی
حجم ۱۷۳ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۴ خرداد ۱۴۰۳
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

بازی Top Troops یکی از بازی‌های فانتزی پرطرفدار از نوع RPG است که می‌تواند شما را ساعت‌ها سرگرم نگه دارد. این بازی را Zynga برای گوشی‌های اندرویدی طراحی و منتشر کرده و بیش از ۵۰۰هزار نصب در جهان دارد. هدف اصلی شما در این بازی جذاب این است که از نیروهای خود برای شکست دادن دشمنانی که در سر راهتان قرار گرفته‌اند، استفاده کنید و زمین‌های بیشتری را به دست آورید.

 

ویژگی‌های بازی Top Troops

  • نبردهای سریع، سرگرم‌کننده و حماسی یا نبردهای دسته‌جمعی
  • ادغام و ارتقا نیروها برای از بین بردن دشمنان قوی‌تر
  • گسترش پادشاهی و مدیریت آن؛ دوباره پس گرفتن سرزمین از دست رفته، از نیروهای شیطانی پادشاه اولیه
  • انتخاب استراتژی؛ استراتژی منحصر‌به‌فرد تعیین می‌کند آیا قهرمانان شما موفق می‌شوند یا خیر؟
  • حالت‌های بازی فراوان؛ مانند حالت کمپین و حالت  PvPبرای بازی دسته‌جمعی
  • هدایت ارتش‌ها به سمت پیروزی؛ انتخاب از بین ده‌ها استراتژی مختلف و دستور به سربازان برای غلبه بر شری که دنیای Top Troops را در بر گرفته است.

 

بازی Top Troops، برای دوستداران بازی های استراتژیک

جنگ بیداد می‌کند! ارتش خود را بسازید و آموزش دهید؛ به سربازان خود دستور بدهید و آن‌ها را به نبردهای بزرگ بفرستید. در Top Troops می‌توانید ارتش خود را سفارشی کرده و در کنار شمشیربازان، کمان‌داران، اژدها، ترول‌ها و ... مبارزه کنید.

دقت کنید که انتخاب موقعیت آن‌ها در زمین می‌تواند تاثیر زیادی در برد یا باخت شما داشته باشد. شما همچنین به مغزها و افراد جوان نیاز دارید. همان‌طور که ارتش شما در نبرد خونین دیگر توده‌ها پیروز می‌شود، شما تصور می‌کنید که پایان نزدیک است؛ اما متأسفانه، پادشاه اولیه برای هیچ‌کس صبر نمی‌کند و ممکن است با یک حمله غافلگیرانه در آستانه پیروزی، شما را شکست دهد.

 

گیم پلی، قفل منطقه ها را باز کنید

در شروع بازی، شما به یک نبرد هدایت می‌شوید. به احتمال زیاد در اولین نبرد می‌بازید؛ اما ناامید نشوید. حتما به خط داستان توجه داشته باشید. خواندن برگه‌ها به شما یک نمای کلی از آنچه دقیقا مورد نیاز است را می‌دهد. همان‌طور که در نبردها پیروز می‌شوید و منطقه‌ای را فتح می‌کنید، مناطق جدیدی باز می‌شوند که می‌توانید وارد آن‌ها شده و با دشمنان بجنگید. وقتی منطقه‌ای را باز کردید، پاداش‌ها در انتظار شماست. شما می‌توانید نیروهای کمیاب را از صندوقچه‌ها تهیه کنید؛ درواقع با باز کردن صندوقچه، نیروهای جدیدی نشان داده می‌شوند.

 

با نیروهای قوی، ارتش خود را بسازید

با باز کردن قفل مناطق، انواع جدیدی از نیروها نیز قابل دسترس می‌شوند. شما با شمشیربازان و کمانداران شروع می‌کنید؛ با این حال، Goblins،Trolls  و ... هم در دسترس هستند. استفاده از انواع مختلف نیروها به شما برتری نسبت به دشمن می‌دهد.

نبردها در Top Troops ساده هستند. شما با استفاده از نیروهایی که به دست آورده‌اید، می‌توانید نماد نبرد را در سمت راست پایین صفحه‌نمایش خود انتخاب کنید. یک نماد ویرایش در سمت چپ پایین و همچنین یک ویژگی خودکار وجود دارد که به بازی امکان می‌دهد تا مطمئن‌ترین نیروها را برای شما انتخاب کند. نبردها خودکار هستند؛ بنابراین لازم نیست نگران ضربه زدن روی نمادهای اضافی برای همکاری نیروهای خود باشید؛ آن‌ها تمام کارهای سخت را برای شما انجام می‌دهند.

با این حال، به خاطر داشته باشید که Top Troops از بسیاری جهات، یک بازی استراتژیک است. شما باید بهترین نیروها را برای قرار دادن در نبرد و همچنین محل قرار دادن آن‌ها، قبل از شروع نبرد را پیدا کنید.

 

دانلود بازی Top Troops از بازار

برای داشتن یک بازی جنگی هیجان‌انگیز با تم جدید، همین الان بازی Top Troops: Adventure RPG را از بازار دانلود کنید. با مطمئن‌ترین نیروها جنگیدن را ادامه دهید تا به بالاترین سطوح دست پیدا کنید.

 

نظرات کاربران - ۲۳ رأی
۴.۲ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
mmdrezs
mmdrezs
۱۴۰۲/۱۱/۲۹
کاش میشد آیتم خرید . راهی نیست؟؟
تقتفتفتت
تقتفتفتت
۱۴۰۳/۰۲/۱۸
این بازی بازی بدی است وانلاین هم است
Record breaker
Record breaker
۱۴۰۳/۰۲/۰۶
lol