FolderSync

FolderSync

نسخه ۳.۰.۱۶
۱۰۰
نصب فعال
شبکه‌های اجتماعی
دسته
۲۲
مگابایت
حجم

FolderSync اجازه هماهنگ‌سازی اطلاعات بین ابر و دستگاه شما را می‌دهد.


این برنامه امکان هماهنگ‌سازی اطلاعات را روی فضای ذخیره‌سازی ابری و دستگاه فراهم می‌آورد. این برنامه هم‌اکنون از سرویس‌هایی مثل SkyDrive, Dropbox, SugarSync, Ubuntu One, Box.net, LiveDrive, HiDrive, Google Docs, NetDocuments, Amazon S3, FTP, FTPS, SFTP, WebDAV یا windows share پشتیبانی می‌کند.
بدون دردسر از قایل‌هایتان پشتیبان تهیه کنید.

در رسانه‌ها

زوم‌اَپ: FolderSync، همگام‌سازی سرویس‌های ذخیره‌ی ابری در یک اپ

ولدرسینک را باید از جمله‌ی کاربردی‌ترین اپلیکیشن‌هایی خواند که برای مدیریت سرویس‌های ذخیره‌‌ی ابری توسعه یافته است. این اپلیکیشن از انواع سرویس‌های ابری پشتیبانی می‌کند که شاید حتی نام برخی از آن‌ها را نیز نشنیده باشید. فولدرسینک علاوه بر در اختیار گذاشتن امکان مدیریت سرویس‌های ذخیره‌ی ابری، مکان مدیریت فایل‌های درون گوشی‌هوشمند اندرویدی را نیز در اختیار کاربران قرار می‌‌دهد. با استفاده از این اپلییکشن می‌توان فایل‌های موسیقی، تصاویرو سایر فایل‌ها را نیز به‌راحتی همگام کرد.

مدیریت و همگام سازی کلیه فضاهای ابری با اپلیکیشن FolderSync

فضاهای ابری در صورتی که به امنیت آنها اعتماد داشته باشید، جای بسیار مناسبی برای ذخیره اطلاعات شما محسوب می گردند. با آپلود فایل های خود در این فضاها، هم مشکل اشغال حجم را در هارد دیسک نخواهید داشت و از طرفی، هر جای دنیا که باشید با یک اتصال اینترنتی به تمامی فایل های مورد نیازتان دسترسی خواهید داشت. اپلیکیشن FolderSync، آپلود فایل روی این فضاها و مدیریت چند سرویس ذخیره ابری را به صورت یکجا برایتان فراهم می سازد.

logo-enamad logo-samandehi