عروس عید ۱۳۹۴

عروس عید ۱۳۹۴

نسخه ۱.۱.۵
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
<۱۰
نصب فعال
سرگرمی
دسته
۵
مگابایت
حجم

سال ۱۳۹۴ مبــــــــــارک

عروس عید ۱۳۹۴

هر چیزی که برای عید نیاز دارید را در این برنامه یکجا برایتان جمع آوری کرده ایم.از سیر تا پیاز مواردی که باید برای عید رعایت کنید را در این برنامه جمع کرده ایم. در بیشتر از 20 سایت مختلف که منابعش را مشاهده میکنید گشته ایم و با مادران هنرمند ایرانی مشورت کردیم تا برنامه ای جمع و جور به دور از اطناب برایتان آماده نماییم.
دارای مطالبی با حجم متناسب و دسته بندی خوب و دسترسی آسان که سر درگم نشوید. مطالب ما چکیده ای مورد تأیید مادران خانه دار و هنر مند است، که از سایت های معتبر این عرصه تهیه شده است.

برای تهیه این برنامه و جمع آوری مطالبش بیش از 1 ماه، 6 نفر زمان گذاشته اند. لطفا این برنامه را به سایرین هم معرفی نمایید، تا از مطالب آن استفاده نمایند و عید زیبا و آراسته ای داشته باشند.

این برنامه مطابق با آخرین تکنولوژی های برنامه نویسی، نوشته شده است. در طراحی آن هم سعی شده از طراحی جدید متریال با تِم بومی و ایرانی استفاده شود. به امید اینکه شما کاربران عزیز از محصولات ما رضایت کامل داشته باشید.با عروس عید ۱۳۹۴ خانه ی خود را در عید همچون عروس زیبا کنید___________________________________________________________________________________
این برنامه توسط تیم نرم افزاری ذهن دیجیتال ( http://digimnd.ir ) طراحی و ساخته شده است. شما می‎توانید با این لینک ( http://cafebazaar.ir/developer/digimind ) از سایر برنامه‎های ما هم بهره مند شوید. با لایک کردن صفحه فیسبوک ما ( https://www.facebook.com/digimind.ir ) از جدیدترین محصولات ما خبردار شوید.
___________________________________________________________________________________

منابع زیادی که برای تهیه این برنامه از آنها بهره جستیم. (کپی برداری از این سایت با ذکر منبع مجاز بوده است.)

http://www.coffeefun.ir\nhttp://www.coffeefun.ir
http://www.namnak.com
http://www.golforoush.com
http://www.iranvij.ir
http://www.zibazan.com
http://www.zibasho.com
http://www.beytoote.com
http://www.iransun.net
http://www.irancook.ir
http://www.seemorgh.com
http://www.yasgroup.ir
http://www.khanehdar.akairan.com
http://www.cooking.akairan.com
http://www.gizmiz.com
http://www.Topnaz.Com
http://www.funv.ir
http://www.hamechibazar.ir
http://www.amazing.ir
http://www.jahaniha.com
http://www.3ali3.com

logo-enamad logo-samandehi