استانبول

استانبول

نسخهٔ ۲.۰
+۵ هزار
نصب
سفر
دسته‌بندی
۱۳ مگابایت
حجم
استانبول

استانبول

زورق
نسخهٔ ۲.۰
+۵ هزار
نصب
سفر
دسته‌بندی
۱۳ مگابایت
حجم
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

اپلیکیشن‌های راهنمای سفر زورق، شامل اطلاعات مفصل و مفیدی است که در سفر، همراه و راهنمای شما خواهند بود. برای انتخاب هتل، رستوران، فروشگاه‌ها و مرکز خریدهای مناسب و متنوع، جاهای دیدنی، حمل و نقل عمومی و غیر عمومی، و حتی داشتن یک برنامه‌ی کامل و جامع برای سفر خود، اپلیکیشن راهنمای سفر را روی گوشی خود نصب کنید و همراه ببرید.

برای اقامت در استانبول، اگر خیلی اهل گشت و گذار هستید و ترجیح می‌دهید از جاهای دیدنی دور نباشید، بهتر است که در یکی از دو محله‌ی تقسیم یا سلطان‌احمد هتل بگیرید. تقسیم اصلی‌ترین بخش جدید استانبول در قسمت اروپایی و سلطان‌احمد مرکز بخش قدیمی در همین قسمت است. هر دوی این‌ها به مراکز خرید و دیدنی‌های تاریخی نزدیک هستند و هتل‌هایی با سرویس‌های متنوع و قیمت‌های متوسط دارند؛ ولی برای یک هتل لوکس‌تر با چشم‌اندازی به دریای مرمره، باید در بخش غربی و اطراف فرودگاه جستجو کنید.

نظرات کاربران - ۲۸۲ رأی
۴.۷ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
shaghayegh
shaghayegh
۱۳۹۲/۰۶/۱۷
بسیار مفید بود.من چند هفته پیش استانبول بودم..این برنامه خیلی به من کمک کرد.فقط وردی قصر بیلربیی که تو قسمت آسیایی هست 20 لیر هست.
amin♥14♡**akbari♡14♥**
amin♥14♡**akbari♡14♥**
۱۳۹۲/۰۶/۰۵
واقعاهرکی بخوادبره استانبول بایداینو دان کنه....تواستانبول بدردش میخوره.مرسی بازار...فقط ازت خواهش میکنم کشورایه دیگه هم بذار...
maryshary
maryshary
۱۳۹۲/۰۵/۲۹
این برنامه های کاربردی بطور رایگان در خور تحسین وتشکر شایگان است