نصب +۱۰۰
دسته‌بندی امتیازی
حجم ۵۷ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۱۱ تیر ۱۳۹۸
نصب +۱۰۰
دسته‌بندی امتیازی
حجم ۵۷ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۱۱ تیر ۱۳۹۸
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

معرفی بازی:

بازی آقای ناما (نشان استاندارد ملی ایران) برگرفته از انیمیشن هایی با همین نام و اولین بازی با رویکرد ترویج فرهنگ استفاده از کالای استاندارد ايرانی و تولید ملی است که به سفارش اداره کل استاندارد استان اصفهان در بهار ۱۳۹۸ (سال رونق تولید ) طراحی و در آن نمادهایی از آثار تاريخی شهر اصفهان گنجانده شده است.

کد شامد: ۱-۰-۶۳-۷۵۹۳۲۴-۲-۱

راهنمای بازی:

در این بازی امتیاز شما از مجموع طول مسیری که پیموده اید و  سکه هایی که جمع کرده اید محاسبه می شود. با نشان استاندارد و سکه هایی که جمع کرده اید می توانید در فروشگاه بازی لوازم مورد نیاز خود را بخرید. ماموریت های تعیین شده را انجام دهید و نشان استاندارد جایزه بگیرید. مراقب موانع باشید و آن ها را با رفتن به چپ و راست یا پریدن به بالا و نشستن پشت سر بگذارید. گرفتن ستاره شما را روئین تن می کند و می توانید از موانع عبور کنید. آهنربا باعث جذب سکه می شود. شتابدهنده با علامت 2* امتیاز شما را دوبرابر می کند.

جعبه هایی که در طول مسیر می بینید نشان دهنده کالای خارجی و یا بدون استاندارد و کیفیت است که برخورد با آن امتیاز شما را کم می کند. اما جعبه هایی هم وجود دارد که با نشان استاندارد و پرچم ایران مشخص شده و نشان دهنده کالای استاندارد و تولید ملی است و گرفتن آن ها مساوی است با کلی امتیاز و جایزه های خوب...

#کالای_استاندارد_ایرانی_میخرم

نشانی های اینترنتی مرتبط:

انیمیشن های آقای ناما در آپارات:

yon.ir/mrnama

کانال رسمی اداره کل استاندارد استان اصفهان در آپارات:

www.aparat.com/tarvijstandard

وب سایت تخصصی ترویج فرهنگ استاندارد:

tarvijstandard.ir

پورتال اداره کل استاندارد استان اصفهان:

isfahan.isiri.gov.ir


نظرات کاربران - ۳ رأی
۳.۷ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
456
456
۱۳۹۸/۱۲/۲۳
عالللللللللللی
سعید
سعید
۱۳۹۸/۰۸/۱۲
کپی از بازی های دیگه با کیفیت ضعیف