همراه بانک صوتی

همراه بانک صوتی

نسخه ۱.۲.۱
+۲۰۰
نصب فعال
ابزارها
دسته
۳
مگابایت
حجم

لطفا قبل از نصب بصورت کامل بخوانید.


حتما برایتان پیش آمده که در جایی از طریق کارت بانکی تان خرید می کنید و پس از چند لحظه پیامک بانکی دریافت می کنید که ممکن است در آن لحظه دستتان بند باشد برنامه همراه بانک صوتی، عملیات برداشت و واریز وجه از حساب شما را بصورت صوتی اعلام می کند. هنگامی که شما پیامک بانکی دریافت می کنید این برنامه  مقدار وجه و عملیات صورت گرفته را بطور اتوماتیک و بصورت صوتی اعلام می کند. برنامه برای اکثر پیامک های بانک ها تست شده است. شما قادرید به لیست بانک های موجود بانک های دیگری را نیز اضافه کنید.


امکانات برنامه


* اعلام صوتی مبلغ و عملیات صورت گرفته


* قابلیت تنظیم واحد پول (تومان , ریال)


* قابلیت تنظیم تعداد تکرار اعلام صوتی


* امکان اضافه کردن بانک جدید


* ویرایش بانک موجود و حذف


نظر و ستاره یادتون نره


نکته مهم: بعد از نصب برنامه، بانک های موجود را به همراه شماره پیامک هایی که برنامه به آنها گوش می دهد را در برنامه مشاهده می کنید, لطفا شماره پیامک ها را با شماره پیامک هایی که بانک شما از طریق آن برایتان پیامک ارسال می کند مطابقت دهید در صورت مغایرت شما قادرید شماره پیامک آن بانک را در برنامه به راحتی ویرایش کنید.


نکته ای در مورد گوشی های هواوی:


توجه داشته باشید که برخی از گوشی های برای مثال Huawei هنگامی که صفحه خاموش می شود سرویس این برنامه را قطع می کنند و در این حالت شما هنگام دریافت پیامک اعلامی نمی شنوید. برای این منظور لازم است که تنظیمات گوشی موبایل خود را تغییر دهید. تنظیمات زیر برای گوشی های Huawei باید جهت جلوگیری از قطع سرویس انجام شود


در منوی settings ( تنظیمات) به بخش Protected apps (برنامه های محافظت شده ) بروید و برنامه پیامک بانک صوتی را بیابید و تیک آن را فعال کنید.


در منوی settings (تنظیمات) به بخش Startup manager (مدیر استارت اپ) بروید و برنامه پیامک بانک صوتی را بیابید و تیک آن را فعال کنید.

logo-enamad logo-samandehi