پاپیروس_آموزش کاربردی

دسته آموزش
نصب‌های فعال ۵۰۰+
حجم ۳٫۶ مگابایت
نسخه 1.2.8

توضیح

تقریباً همه ما نیازمند آن هستیم که موضوعی را برای جمعی در محیط کار، تحصیل، خانواده و ... توضیح دهیم؛ اما بیشتر مواقع برای ارائه ایده‌ها و تصاویر ذهنی خود به مخاطب با مشکل مواجه می‌شویم و ارائه توضیحات کلامی برای ایجاد تصور در ذهن مخاطب کاری بس دشوار است و باعث خستگی و دل‌زدگی می‌شود.


برای سهولت در ارتباط با مخاطب تکنیک جدیدی به نام اینفوگرافیک (Infographic) ابداع‌شده است. این کلمه مخفف دو کلمه اطلاعات (Information) و گرافیک (Graphic) است. اینفوگرافیک ها در اصل نمایش دیداری از داده‌ها (data)، اطلاعات (information) و یا دانش (knowledge) است. هدف اینفوگرافیک ها نمایش تصویری ساده، واضح و قابل‌هضم اطلاعاتی می‌باشد که ممکن است غیرملموس و یا دارای حجم زیادی باشند. اینفوگراف ها می‌توانند شامل شکل، نقشه، نمودار، جدول و متن باشند که در زمینه‌های مختلف ازجمله فرهنگ‌سازی، ترویج علوم، تبلیغات، ارائه سمینار، روزنامه‌نگاری، گزارش‌نویسی فنی یا سازمانی، رزومه نویسی، آموزش و... قابل‌استفاده هستند.


پاپیروس مرجعی است که این نوع از محتواهای آموزشی کاربردی و ارزشمند را در اختیار شما عزیزان قرار میدهد.


با ما همراه باشید و ما را به دوستان خود نیز معرفی نمایید.


همچنین نظرات، انتقادات و پیشنهادات شما را باعث ارتقاء کیفیت کارمان میدانیم و بی صبرانه منتظر نظرات ارزشمند شما هستیم.


کلمات کلیدی: اینفوگرافیک - اینفوگرافی - آموزش - تصویری - کاربردی - پاپیروس - papyrus - paapyrus

تغییرات آخرین نسخه

-اضافه شدن امکان اجرای ویدئو

دسترسی‌ها

  • com.zanatech.papyrus.permission.C2D_MESSAGE
  • دریافت اطلاعات از اینترنت
  • ممانعت از به خواب رفتن دستگاه
  • مشاهدهٔ اتصالات شبکه
  • دریافت پیام‌های نوشتاری (پیامک)
  • خواندن کارت حافظه
  • تغییر یا حذف محتویات کارت حافظه
  • دسترسی کامل به اینترنت

در رسانه‌ها

ارتباط تاثیرگذار با مخاطب - پاپیروس زیر ذره بین

اینفوگرافیک روشی است که متن و تصویر را با هم ترکیب می کند و مقصود کلی مطلب را در قالب یک پوستر خوانا به نظر مخاطب می رساند. البته اینفوگرافیک چیزی فراتر از پوستر است. روشی است که با ارائه نمایش دیداری از داده ها، اطلاعات و دانش ها به صورت ساده، واضح و قابل هضم مقصود را می رساند و تاثیر مستقیمی بر ذهن مخاطب می گذارد. اپلیکیشن پرمخاطب پاپیروس با بهره گرفتن از این نوآوری اقدام به ارائه مفاهیم و مطالبی کرده تا به این صورت سطح فرهنگ مردم را بالا برده و گامی مهم در جهت افزایش آگاهی آنان برداشته باشد. در پاپیروس می توانید سطح علم و آگاهی خود را در هر زمینه ای ارتقا ببخشید. در ادامه ذره بین را همراهی کنید تا به بررسی تخصصی این اپلیکیشن بپردازیم.