API Tester

API Tester

نسخهٔ ۲.۰
پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۱۰۰
نصب
ابزارها
دسته‌بندی
۱ مگابایت
حجم
API Tester

API Tester

Yashoid
نسخهٔ ۲.۰
پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۱۰۰
نصب
ابزارها
دسته‌بندی
۱ مگابایت
حجم

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

توجه: این برنامه مخصوص برنامه نویس های کامپیوتر میباشد و برای کاربران عادی کاربردی ندارد.

 

به عنوان یک برنامه نویس اندروید همیشه توی تبادل اطلاعات با برنامه نویس های سرور مشکل داشتم. معمولا یک فایل که شامل توضیحات API هست داده میشه اما تجربه نشون داده که همینطور که پروژه پیش میره API ها هم عوض میشن و کار هماهنگی سخت تر و سخت تر میشه.

تست کردن API ها هم مساله ی دیگه ای هستش. برنامه نویس های سرور برای تست کردن کدشون نیاز به نمونه دیتا واقعی دارن. از طرفی هم آماده کردن این اطلاعات برای اونها کار با دردسری هستش.

API Tester ابزاری هستش برای آسون کردن تبادل اطلاعات بین برنامه نویس های API و کسایی که میخوان ازش استفاده کنن. به این طریق که پروژتون رو درش تعریف میکنید و بعد برای پروژتون درخواست های مختلف رو تعریف میکنید. بعدا چون که اطلاعات درخواست ها روی سرور ذخیره میشه هر دو طرف برنامه نویس میتونن به درخواست ها دسترسی داشته باشن و تغییرشون بدن و با اجرا کردن هر کدوم که خواستن، نتیجش رو ببینن.

چیزی که این برنامه رو خاص میکنه وجود SDK اندروید مخصوص برای API Tester روی IInventWheels.com است. با استفاده از SDK برنامه نویس اندروید میتونه خیلی راحت اطلاعات درخواست رو توی لیست API Tester وارد کنه. و به این ترتیب برنامه نویس سرور میتونه خیلی راحت کدش رو ایراد گیری کنه. همچنین بعد از هر ایراد گیری از طرف برنامه نویس سرور، میتونه اطلاعات API رو به روز کنه و به این ترتیب استفاده کننده از API خیلی راحت یک نمونه درخواستی که کار میکنه برای انجام کارش دارا میشه.

 

استفاده از این برنامه کاملا رایگان میباشد. پرداخت درون برنامه مربوط به کمک رسانی و ابراز تشکر از جانب شماست.

 

برای دانلود کردن SDK برنامه و یا استفاده کردن از ورژن وب سایت به آدرس http://iinventwheels.com/ مراجعه کنید.

نظرات کاربران - ۴ رأی
۴.۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
محمد گودرزی
محمد گودرزی
۱۳۹۵/۰۴/۲۹
این چجوری کار میکنه اصلا به چه دردی میخوره
Fathollah
Fathollah
۱۳۹۴/۰۵/۰۳
ایول نجاتم دادی حالا میتونم api هامو چک کنم. هی ایپیای چک کنم هی ایپیای چک کنم