کیارستمی

کیارستمی

نسخه ۲.۷.۰-full
۵۰
نصب فعال
عکاسی و ویدیو
دسته
۶
مگابایت
حجم

عباس کیارستمی در چهاردهم تیر نود و پنج در گذشت. سینماگری جهانی و بی ادعا که چشم انداز نگاه جهانیان را به سینمای ایران گشود.


حاصل عمر پر بار عباس کیارستمی صدها تیزر،هزاران فریم عکس ، پوستر، دهها فیلم کوتاه و بیش از بیست فیلم بلند است. شاخصه ی اصلی زندگی سینمایی کیارستمی تربیت چند صد هنرجوی سینما در ایران و اقصی نقاط جهان است. کیارستمی دیگر گونه دیدن ،ارزان ساختن ، واقعی ساختن و ماندگار ساختن فیلم را در نسلی از فیلمسازان ایران و جهان تسری داد که بزرگترین میراث او این "دیگرگونه ساختن" است.


موسسه کارنامه با مدیریت نگار اسکندرفر سالهاست که تنها متولی برگزاري ورکشاپ های او در ایران است. اینک بعد از فقدان این هنرمند بی بدیل، شرکت یارا با همکاری موسسه کارنامه که خانه ی دوم کیارستمی است به جمع آوری و ارائه آثار کیارستمی و شاگردان او اقدام کرده است تا با ارائه این آثار  قدمی در جهت تسری نگاه فیلم سازی او داشته باشد.اپلیکیشن "عباس کیارستمی" بستری است برای دیده شدن آثار کیارستمی و شاگردان او.همه ی دوستداران سینمای کیارستمی در شکل گیری این میراث معنوی سهیم هستند. میراثی که هر روزه بر قیمت و قدمت آن افزوده خواهد شد اگر در ساختن و پاسبانی آن کوشا باشیم.


 

logo-enamad logo-samandehi