لردها و شوالیه ها (آنلاین)

لردها و شوالیه ها (آنلاین)

نسخه ۷.۴.۱
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۲۰۰
نصب فعال
استراتژی
دسته
۹۹
مگابایت
حجم

اتحادهای استراتژیک با دیگر بازیکنان ، نبردها و لشکرکشی های بزرگ و همچنین قلعه ها در بازی لردها و شوالیه ها منتظر شما هستند. تجارت کنید و ماموریت ها را به پایان برسانید و فن آوری های جدید را کشف کنید. ارتش هایی از شوالیه های اصیل تشکیل دهید تا از قلعه های خود حفاظت کنید و یا شهرهای جدید دیگر را تصرف کنید.

یک امپراطوری را تصرف کنید و دشمنان خود را به لرزه در بیاورید.

 

لردها و شوالیه ها یک بازی استراتژی قرون وسطایی (MMO) رایگان می باشد. ابتدا شما کنترل یک قلعه و شوالیه های آن را در دست دارید. پس از گدشت زمان با یک استراتژی درست می توانید قلمرو خود را تا یک امپراطوری بزرگ افزایش دهید. شهرهای دشمنان خود را تصرف کنید و به قدرتمندترین فرمانروای قرون وسطی تبدیل شوید.

یک ارتش قدرتمند پرورش دهید و آن را در جنگ رهبری کنید!

یگان های مختلف قرون وسطایی همانند شوالیه ها و پیاده نظام ها را استخدام کنید. با استراتژی و تاکتیک های درست آنان را در نبرد با لردهای دیگر رهبری کنید و یا آنان را به برای انجام ماموریت های مفید بفرستید. در میان این ماموریت ها شما با ماجراجویی هایی مانند فراری دادن دزدها ، شرکت در فستیوال ها و یا دوئل ها برای حفظ افتخار امپراطوری خود مواجه می شوید.

ساخت و ساز و ارتقا قلعه های خود و تبدیل کردن آن ها به استحکامات نظامی

قلعه ساده ای که با آن شروع کردید را به استحکامات نظامی ارتقا دهید. هنگامی که با استراتژی ها  و تاکتیک ها برای نبردهای پیش رو آماده می شوید ، منابع را برای جنگ ها در انبارها ذخیره کنید. ارتش خود را با ارتقا زرادخانه و کشف فن آوری های جدید قوی تر کنید. دفاع از قلمرو خود را با نصب استحکامات و یا بهبود بخشیدن به تولید منایع پیشرفت دهید. استراتژی و تاکتیک ها بخش مهمی از پدافند شما می باشند که شما به عنوان پادشاه در مورد آن ها تصمیم می گیرید.

یک سیستم متحد که پیروزی های مشترک را تسهیل می کند

برای طرح ریزی استراتژی و ساختن امپراطوری قرون وسطایی خود یک اتحاد پیدا کنید و یا به یک اتحاد بپیوندید. شما می توانید با اتحادهای دیگر پیمان های بزرگ و صلح آمیز ببندید و یا با هم به جنگ بروید. شما می توانید نقش های مختلفی را در بین اتحادها بر عهده بگیرید، به عنوان مثال مدیر جنگ یا پدافند و تبادل اطلاعات در انجمن یا گفتگوی زنده داخل اتحاد با دیگر لردها.

قلمرو صلح طلب یا امپراطوری جنگجو

برای برقراری پدافند و یا طرح ریزی برای حمله با دیگر لردها تعامل کنید. می توانید آن ها را با ارتش ها و منابع پشتیبانی کنید. دفاع از تاج و تخت یکدیگر شاید با شکست مواجه شود. یک جنگ برنامه ریزی شده برای حمله به شهرهای دشمنان می تواند راه حل دیگری باشد. سپاهیان خود را برای غارت منابع دشمن خود بفرستید و یا به استحکامات آن حمله کنید و قلعه آن را تصرف کرده و آن را جزئی از امپراطوری خود کنید و قلمرو خود را گسترش دهید. مطمئن شوید که منفورترین دشمن شما برای مدت طولانی پادشاه نماند!

به همه نشان دهید که شما تمام آنچه را که برای پادشاهی بر یک قلمرو و تضرف تاج و تخت نیاز است را در اختیار دارید.

 

بازی استراتژی قرون وسطایی (MMo) لردها و شوالیه ها رایگان می باشد و به اتصال اینرنت نیاز دارد.

logo-enamad logo-samandehi