نغمه های مذهبی

نغمه های مذهبی

نسخه ۳.۲
۱۰
نصب فعال
مذهبی
دسته
۶
مگابایت
حجم

مداحی و نوحه های محرم مناسب برای ایام سوگواری و عزاداری محرم.

این حسین کیست که عالم همه دیوانه اوست...

سوگواری و عزاداری محرم، عزاداری‌ها و یادبودهایی است که به مناسبت کشته ‌شدن حسین بن علی و جمعی از یارانش که در واقعه کربلا روی داد، انجام می‌شود. سوگواری و عزاداری برای حسین بن علی و دیگر یارانش از روز نخست محرم آغاز می‌شود و در ظهر عاشورا به اوج می‌رسد.

ما در برنامه نغمه های مذهبی- نوحه های محرم برای شما مداحی و نوحه های محرمی مداحان مختلف را قرار داده ایم تا در کنار مراجعه به هیئت ها و اماکن مذهبی، در منزل و یا اتومبیل خود بتوانید به مداحی و نوحه های محرمی گوش فرا داده و حال و هوایی معنوی پیدا کنید.

برترین مداحی و نوحه های محرمی همه یکجا.

در واقع برنامه راه عاشورا - نوحه های محرم شامل مداحی مداحان بزرگ برای محرم و ایام تاسوعا و عاشورا می باشد. گلچینی از مداحی و نوحه های مداحان بزرگ محرم که میتوانید به دلخواه آن ها را انتخاب کرده و گوش بدهید. مداحان بزرگی از جمله سید مجید بنی فاطمه، کربلایی امیر برومند، حاج عبدالرضا هلالی، حاج محمود کریمی، سید مهدی میرداماد، کربلایی جواد مقدم، حاج میثم مطیعی، حاج حسین سیب سرخی و ...

نوحه هایی از حسین، علی اصغر، زینب، علی اکبر و ابلفضل عباس. با برنامه راه عاشورا - نوحه های محرم دلنشین ترین نوحه و مداحی های محرم را همیشه همراه خود باشید.

logo-enamad logo-samandehi