آزمون راهنمایی و رانندگی

آزمون راهنمایی و رانندگی

نسخه ۱.۶
<۱۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۵
مگابایت
حجم

توجه! توجه! توجه!
این نرم افزار، از مجموعه نرم افزارهای هزاران تست همراه، شامل بیش از 900 تست مربوط به آزمون راهنمایی و رانندگی شامل تابلوها و مقررات مربوطه، تهیه شده است.

ویژگی بارز:
نکته بسیار مهم و ویژگی بارز در مورد این نرم افزار، این است که کاربران عزیز می توانند از این نرم افزار برای سایر گروههای درسی و درس ها نیز استفاده نمایند. بدین صورت که کاربران عزیز می توانند با مطالعه راهنمای برنامه و فعالسازی نرم افزار و با مراجعه به سایت هزاران تست همراه به آدرس www.hthapp.com، تستهای مورد علاقه خود را جستجو، دانلود و به تستهای نرم افزار اضافه نمایند. لازم به ذکر است که اجرای این نرم افزار، به هیچ عنوان نیاز به دسترسی به اینترنت ندارد.
توجه!توجه!توجه! از همه معلمان ، دبیران و اساتید محترم دانشگاه و تمام کسانی که در هر آزمونی اعم از درسی و غیر درسی تست در اختیار دارند و یا میتوانند تست طراحی و تولید کنند دعوت به همکاری میکنیم تا تستهای خود را در قالب فایل excel با روشی که در سایتمان به آدرس www.hthapp.com راهنمایی نمودیم در اختیار ما قرار دهند و در فروش نرم افزار هزاران تست همراه با آن تستها با ما شریک شوند.منتظر تماس همه شما فرهیختگان عزیز هستیم.
مژده به کاربران:
نسخه تحت ویندوز نرم افزار هزاران تست همراه نیز تهیه و در سایت عرضه گردیده و همچنین نسخه تحت آیفون نیز بزودی آماده و قابل عرضه خواهد بود.

به امید دیدار شما در وب سایت هزاران تست همراه به آدرس www.hthapp.com

logo-enamad logo-samandehi