موفقیت

موفقیت

نسخه ۲.۰
<۱۰
نصب فعال
کتاب‌ها و مطبوعات
دسته
۴
مگابایت
حجم

سلام


فقط 45 ثانیه وقت بزار این متن رو بخون:


اکثر افراد توی چندتا از هزارتا کانالی که در رابطه با موفقیت پست میزارن عضو هستن و روزانه جملات این کانال هارو میخونن و بعد دوباره زندگی روزمره خودشون رو طبق عادت هر روزشون ادامه میدن چون خوندن اون جملات فقط واسه یه لحظه یه جرقه در ذهن فرد برای تغییر زندگیش ایجاد میکنه ولی چون محرکی وجود نداره اون جرقه زود خاموش میشه.


نقش این اپلیکیشن در واقع همون محرک گفته شده هست و به فرد کمک میکنه به هدفش برسه.


خلاصه کاربرد اپلیکیشن:
این اپلیکیشن میزان استرس، تمرکز، اراده ، مثبت یا منفی بودن فرد رو بطور تقریبی اندازه میگیره و در حین برنامه سعی میکنه اونها رو کنترل کنه و به فرد پیغام نشون داده میشه که هرکدومشون در چه وضعیته .
بخش اصلی برنامه زمان، سرمایه و تخصص فرد رو سعی میکنه مدیریت کنه و به فرد نشون میده که هر روز باید چقد تلاش کنه تا به هدفش برسه.
یکی دیگه از بخش های برنامه اینه که سعی میکنه افراد منفی رو از زندگی فرد حذف کنه و کاری کنه که از تلف کردن وقت و سرمایش پرهیز کنه.
بخش دیگه  برنامه کمک به فرد برای رسیدن به هدفشه، فرد برای رسیدن به یه هدف ممکنه به سرمایه، تخصص، ایده، و یا وسیله ای خاص نیاز داشته باشه. بخش مشارکت این اپلیکیشن بصورت آنلاین کمک میکنه افراد وسیله، تخصص، ایده و یا سرمایه ای رو پیدا کنن و یا خودشون ایده هاشون رو ثبت کنن چه رایگان و چه برای فروش، همچنین میتونن برای دادن آموزش تخصصشون رو ثبت کنن و یا اگه وسیله ای دارن که به اون نیاز ندارن اون رو هم به اشتراک بزارن و...
از بخش های دیگه برنامه هم قسمت انگیزشیه، در قسمت انگیزشی یه سری صفحات وجود داره که به فرد کمک میکنه تو مسیر بمونه، مثلا صفحه ثبت برنامه کاری روزانه که هر شب باید برای روز بعد این صفحه پر بشه و فرد برنامه روز بعدش رو قبل از خواب بریزه – و یا صفحه ثبت ایده که به فرد کمک میکنه روزانه هر ایده ای به ذهنش رسید  اون رو ثبت کنه و هر روز سعی کنه اون ایده های ثبتی رو آپدیت کنه تا پخته تر بشن – همچنین صفحه ثبت اتفاقات خوب که فرد باید روزانه سه  تا اتفاق خوبی که براش اتفاق میفته رو همراه با حسش ثبت کنه تا واسش عادتی بشه که فقط اتفاقت خوب رو ببینه و مثبتتر بشه – صفحه دیگه هم مخصوص نه گفتن و یا نه نگفتنه که  فرد درصورتیکه با نه هایی که توی زندگیش باهاش مواجه میشه و باید بگه اون ها رو ثبت کنه و بگه که تونسته و یا  نتونسته و بعد هم مزایای و معایب عملشو ثبت کنه. در کل این صفحه هم به فرد کمک میکنه قدرت نه گفتن رو تقویت کنه.
اپلیکیشن یه کتابخونه کوچیک هم داره که سعی شده یه سری مطلب آموزنده به افراد داده بشه.


بخش مهم: بخش مشارکت


در این قسمت از اپ فرد میتونه در صورتی که نیازی به سرمایه یا تخصصی داشته باشه و یا حتی وسیله و ایده ای رو بخواد در این قسمت از طریق افراد مختلف اون رو پیدا کنه و خودش هم اگه ایده ای داشته باشه اون رو برای فروش یا بصورت رایگان در اختیار دیگر افراد قرار بده.
این بخش خود شامل پنج قسمت و هر قسمت خود شامل سه بخش است.
در این بخش:
- کاربر میتواند در صورت نیاز به پول یک سرمایه گذار پیدا کند
- کاربر در صورت داشتن پول میتواند سرمایه گذار شود و دنبال ایده بگردد
- کاربر میتواند ایده های خود را برای فروش ثبت کند
- کاربر میتواند از ایده های ثبت شده دیگران استفاده کند
- کاربر میتواند تخصص خود را ثبت کند تا با کسی که به تخصصش نیاز دارد آشنا شود
- کاربر میتواند دنبال متخصصی خاص بگردد و آن را پیدا کند
- کاربر میتواند وسیله  ای که نیاز ندارد را به اشتراک بگذارد که کسی که نیاز به آن دارد از آن استفاده کند
- کاربر میتواند دنبال وسیله  ای خاص بگردد و پس از پیدا شدن وسیله با صاحب آن تماس بگیرد


 


کاربری اپ خیلی ساده ولی کارایی آن کاملا حساب شده و دقیق است. در تمامی قسمت های اپ هم راهنمای مخصوص به خودش وجود داره.


 

logo-enamad logo-samandehi