ذکر نور

ذکر نور

نسخه ۵.۷
۲۰۰
نصب فعال
مذهبی
دسته
۴
مگابایت
حجم

این اپلیکشن دربرگیرنده چندین اپلیکشن جداگانه در یک مجموعه هست که شامل بخش های زیر می باشد:
1- شمارنده ذکر
2- تعریف ذکر با تعداد دلخواه
3- ذکرهای ایام هفته
4- تسبیحات حضرت زهرا(س)
5- احادیث درباره ذکر و یاد خدا
6- ذکرهای پیشنهادی

در بخش شمارنده ذکر، نیت کنید و با هربار قرائت ذکر مورد نظرتان، یکبار روی علامت + تاچ کنید.
برای شروع مجدد می توانید روی صفر کردن شمارنده تاچ کنید.

دربخش تعریف ذکر با تعداد مورد نظر، متن ذکر مورد نظرتان و تعداد شمارش ذکر را به برنامه میدهید، برنامه شمارش ذکر را به اطلاعتان خواهد رساند.

در بخش ذکرهای ایام هفته که برای هر روز ذکر مخصوص آنروز را می توانید انتخاب کنید و با هر بار قرائت ذکر روی علامت - تاچ کنید، برنامه شما را در این کار کمک خواهد کرد.

در بخش تسبیحات حضرت زهرا(س)، که شبیه سازی شده تسبیحات حضرت زهرا(س) می باشد، می توانید بدون نگرانی از شمارش تعداد ذکر ها و نیز حتی تعداد دور از تسبیحات حضرت زهرا(س) ذکر تسبیحات را قرائت نمایید.

در بخش احادیث درباره ذکر، احادیثی از نبی اکرم (ص) و نیز ائمه معصومین (ع) با ذکر منابع درباره قرائت ذکر و یاد خدا آورده شده است که شما را برای یاد کردن خداوند متعال ترغیب خواهد کرد.

در بخش ذکر های پیشنهادی، گزیده ای از چندین احادیث از نبی اکرم (ص) و نیز ائمه معصومین (ع) با موضوع ذکر پیشنهادی با ذکر منابع گنجانده شده است، که برای رفع حاجات خود می توانید ذکر مربوطه را بخوانید.

اگر چنانچه به هر دلیلی امکان خرید یا تمایل خرید این برنامه را نداشتید، می توانید از نسخه رایگان این برنامه(البته با امکانات کمتر) استفاده نمایید.
لینک:
http://cafebazaar.ir/app/com.vahid.vae.zekrshomar/?l=fa

التماس دعا :)

logo-enamad logo-samandehi