منوی هوشمند

منوی هوشمند

نسخه ۲.۰
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۱۰۰
نصب فعال
ابزارها
دسته
۹۷۶
کیلوبایت
حجم

...منوی هوشمند...
لطفا این متن را تا آخر بخوانید...
این منوی فوق العاده زیبا ، حرفه ای و هوشمند امکان اجرای برنامه های دلخواه را در هر زمان و بدون خارج شدن از هر نرم افزاری که داخل آن هستید به شما می دهد. این منو همه جا همراه شما خواهد بود و شما به راحتی می توانید لیست برنامه های پر کاربرد مورد نظر خود را به این منو اضافه کرده و در هر زمانی که مایل باشید از طریق دستگیره زیبایی که برای این منو طراحی شده و همه جا قابل رویت میباشد این منو را باز کرده و برنامه دلخواه خود را انتخاب و اجرا کنید.
به عنوان مثال شما مشغول انجام بازی مورد علاقه خود هستید و به هر دلیلی میخواهید برنامه دیگری را اجرا کنید به عنوان مثال شما یک پیامک دارید و میتوانید بدون اینکه برنامه جاری را ببندید، منوی هوشمند را باز کرده و نرم افزار مربوط به پیامک را باز کنید. به عنوان مثالی دیگر شما درحال جستجو در وب هستید و میخواهید سریعا نرم افزار یادداشت خود را اجرا کرده و متنی را در آن یادداشت یا از آن کپی کنید.

برای طراحی این منو زمان بسیار زیادی صرف شده تا در عین کاربری آسان از هر نظر بدون نقص باشد. به عنوان مثال اگر منوی شما باز باشد و شما در حال استفاده از آن باشید به محض اینکه کسی با شما تماس بگیرد این منوی هوشمند خود به خود بسته میشود تا شما بتوانید به راحتی به تماس خود پاسخ دهید.

یکی دیگر از امکانات هوشمندانه این منو قابلیت جابجایی دستگیره آن میباشد. کاربرد آن زمانی اهمیت پیدا میکند که دستگیره بر روی یک آیتم مهم قرار گرفته و شما به آن آیتم دسترسی ندارید بنابراین کافیست منو را بسته و دستگیره آن را با حرکت انگشت خود به بالا و پایین جابجا کرده و در محل مورد نظر رها کنید. از این پس دستگیره در همان مکان باقی خواهد ماند.

همچنین یکی از مزیت های مهم دیگری که برای این منو در نظر گرفته شده است قابلیت تغییر رنگ بدنه آن میباشد. شما میتوانید رنگی متناسب با تم گوشی خود را برای این منو ازطریق منوی تغییر رنگ بسیار زیبایی که برای این کار طراحی شده است انتخاب کنید.

این منو به گونه ای طراحی شده که لیست منتخب شما را ذخیره کرده و در صورت ریست شدن گوشی مجددا اجرا و لیست را بازیابی میکند.

خلاصه ای از مزایای این منو :

1 - واسط کاربری بسیار ساده و زیبا
2 - اضافه کردن نامحدود برنامه به لیست
3 - قابلیت اجرای برنامه ها از لیست روی برنامه های باز دیگر
4 - قابلیت تغییر رنگ منو و برنامه
5 - امکان تغییر مکان دستگیره منو
6 - ذخیره شدن تم و برنامه های اضافه شده به لیست در هنگام بستن برنامه و یا خاموش شدن موبایل و بازیابی دوباره اطلاعات در هنگام اجرا کردن برنامه و یا روشن کردن موبایل
7 - بسته شدن برنامه در هنگام زنگ خوردن گوشی

این برنامه را دانلود کنید و از آن لذت ببرید.
لطفا با نظرات خود ما را در بهبود برنامه یاری کنید.

logo-enamad logo-samandehi