جنگ آیندگان

جنگ آیندگان

نسخه ۰.۱۹.۶
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۱۰
نصب فعال
استراتژی
دسته
۲۳۰
مگابایت
حجم


بازی آنلاین جنگ آیندگان

اکیدا پیشنهاد می‌شود برای بازی از دستگاه تلفن همراه با رم بیشتر از ۱ گیگابایت و اندروید ۷ و بالاتر استفاده کنید. 
اگر انسان‌ها و بیگانگان دست به تحقیق در مورد یکدیگر بزنند، آینده به چه شکل خواهد بود؟ در مورد ترکیب هوش مصنوعی و مخلوقات فرازمینی چطور؟
در سال ۲۱۷۰، بشر بیش از ۱۰۰ سال است که شروع به استعمار فضا کرده است. «تانسو» به عنوان یکی از دورترین سیاره‌های نظامی انسان‌های استعمارگر، با شورش بیگانگان که از حادثه‌ای آزمایشگاهی نشأت گرفت، تقریبا سقوط می‌کند. اکنون حیات بشر توسط انبوه موجودات بیگانه و بی‌رحم مورد تهدید جدی واقع شده است. در این هرج و مرج یک گروه شورشی شکل گرفت که به طور مخفیانه به موجودات فضایی در اهداف شیطانی کمک کرد و خود را به عنوان دشمن اتحاد انسان‌ها معرفی کرد. به عنوان فرمانده اتحاد انسان‌ها، تنها شما می‌توانید مقابل نقشه شیطانی آن‌ها بایستید و بشریت را از تهدیدی بی‌سابقه نجات دهید. 
جنگ آیندگان یک بازی استراتژیک زمان حقیقی (RTS) با داستانی علمی-تخیلی است که با گرافیک ۲.۵ بعدی و جزئیات غنی ارائه شده است. پایگاهتان را بسازید، به قهرمانانی قدرتمند با توانایی‌های خاص فرمان دهید و ارتش مکانیزه خود را به نبردهای تن به تن و پرشور با هدایت‌های لمسی ببرید. زمین آخرالزمانی که توسط موجودات بیگانه آسیب دیده است را کاوش کنید. در شهرهای ویران شده، زمین‌های فرسوده و مزارع یخ‌زده با آن‌ها بجنگید، و هر چه می‌توانید برای بازگرداندن صلح و نظم دوباره به زمین انجام دهید. 
اگه تو بازی به مشکلی برخوردید لطفا و حتما به آدرس زیر ایمیل بزنید و مشکل‌تون رو با تیم پشتیبانی ما در میون بذارید:
warofbiomech@karoongames.com
logo-enamad logo-samandehi