اینترنت دانلود منیجر

اینترنت دانلود منیجر

نسخه IDM-۱.۰.۹
۵۰۰
نصب فعال
ابزارها
دسته
۲
مگابایت
حجم

***** عرضه شده فقط در کافه‌بازار *****
نسخه اندروید اینترنت دانلود منیجر با محیط و تجربه کاربر فارسی - Internet Download Manager


برنامه ای جهت مدیریت دانلود، مکث و ادامه دانلود، افزایش سرعت دانلود تا ۵ برابر با مکانیزم تقسیم فایل به تکه‌های کوچک‌تر و شناسایی لینک های قابل دانلود به هنگام وب‌نوردی.


ویژگی های کلیدی:
- تجربه کاربری ساده و روان با محیط فارسی
- افزایش سرعت دانلود تا ۵ برابر
- امکان دانلود فایل ها به صورت همزمان
- امکان تقسیم فایل از ۲ تا ۳۲ کانکشن
- امکان Pause/Resume دانلود ها
- شناسایی قابل Resume بودن لینک ها
- الگوریتم بررسی صحت فایل و نمایش MD5-Checksum فایل


IDM چگونه این برنامه‌ها باعث افزایش سرعت دانلود می‌شوند؟
در گذشته مرورگرها و بسیاری از برنامه‌های دیگر برای دانلود یک فایل از اینترنت فقط یک «اتصال» یا «Connection» با سرور مقصد برقرار می‌کردند ولی تجربه ثابت کرده است که دانلود کردن فقط از طریق یک اتصال نه تنها باعث می‌شود که از تمامی پتانسیل و حداکثر سرعت اینترنت استفاده نشود بلکه در صورت قطع ارتباط تمامی اطلاعات دانلود شده از دست خواهند رفت.
بعد از آن برنامه‌های مدیریت دانلود وارد عرصه شدند و قابلیت جدیدی را با عنوان «Segmentation» معرفی کردند، قابلیت «قطعه بندی» یا «Segmentation» یک ویژگی جدیدی است که در آن فایل‌های دانلود پیش از این که دانلود شوند به قطعاتی تقسیم شده و در هنگام شروع دانلود به جای یک اتصال با سرور تعداد بیشتری اتصال برقرار می‌شود و فایل مورد نظر به طور همزمان مثلاً در 8 قطعه شروع به دانلود شدن می‌کند، در این حالت سرعت دانلود از وضعیت قبل بسیار بیشتر شده و امکان از دست رفتن اطلاعات تا حد بسیاری کاهش می‌یابد.


وجه تمایز و برتری IDM نسبت به سایر برنامه‌های مشابه چیست؟
نرم افزار Internet Download Manager از سیستم هوشمندتری به نام «قطعه بندی پویا» یا «Dynamic Segmentation» استفاده می‌کند، این سیستم برخلاف سایر برنامه‌های مشابه بسیار هوشمندتر عمل کرده و امکان دست‌یابی به سرعت بیشتر را فراهم می‌کند. شیوه عملکرد «قطعه بندی پویا» به این نحو است که ابتدا فایل توسط برنامه از طریق سرور مبدأ برای قطعه بندی بررسی شده و سپس شروع به دانلود می‌کند و بر خلاف سایر برنامه‌ها که پیش از شروع دانلود فایل را قطعه بندی می‌کنند این برنامه در هنگام دانلود فایل را قطعه بندی می‌کند و به محض این که یک قطعه به پایان رسید، یک قطعه جدید ایجاد می‌کند و در نهایت از تمامی پتانسیل پهنای باند و سرعت اینترنت بهره می‌برد.
استفاده از این برنامه نه تنها باعث استفاده از حداکثر سرعت اینترنت می‌شود بلکه سبب می‌شود تا فایل‌ها با امنیت بیشتری دانلود شوند، چرا که اگر در هنگام دانلود ارتباط اینترنت قطع شود، چون فایل به قطعات کوچک‌تر تقسیم شده‌اند فقط قسمت کوچکی از فایل مجدداً دانلود می‌شود و در واقع نیاز نیست که کل فایل دوباره دانلود شود.
دانلود کردن چندگانه فایل‌ها همچنین به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید چندین فایل را به طور همزمان دانلود کرده و هم صحت فایل‌های دانلودی را افزایش داده و هم از حداکثر پهنای باند موجود خود استفاده کنید.


کاربر گرامی، لطفاً با پیشنهادات و انتقادات سازنده، ما را در امر توسعه و ویژگی های نسخه های آینده این محصول همراهی نمایید.


تگ های برنامه:
اینترنت دانلود منیجر، Internet Download Manager، IDM، ADM، Advance Internet Download Manager

logo-enamad logo-samandehi