ذهن زیبا

ذهن زیبا

نسخهٔ ۱.۱
پرداخت درون‌برنامه‌ای
نصب +۱۰۰
دسته‌بندی سرگرمی
حجم ۳ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۶ اسفند ۱۳۹۴
ذهن زیبا

ذهن زیبا

تیراژه
نسخهٔ ۱.۱
پرداخت درون‌برنامه‌ای
نصب +۱۰۰
دسته‌بندی سرگرمی
حجم ۳ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۶ اسفند ۱۳۹۴
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

اولین جدول اعداد در بازار


آماده ورود به دنیای اعداد هستید؟


آماده به چالش کشیده شدن ذهن خود هستید؟


پس با ما همراه باشید در بازی ذهن زیبا


این بازی یک جدول شرح دار می باشد با یک تفاوت بزرگ نسبت به دیگر جداول، شرح ها عملیات ریاضی و خانه های جدول اعداد می باشند


اساس کار این جدول بسیار ساده می باشد


فقط کافیست با لمس خانه اول و سپس لمس خانه دوم، اعداد را جابه جا کرده و جدول را حل کنید


این بازی با دارا خصوصیات هر دو بازی جدول و سودوکو میتواند لحظات بی نظیری را برای شما رقم بزند و ساعتها ذهن شما را به چالش بکشد


این بازی دارای 3 سطح مختلف می باشد که اخرین سطح آن در اپدیت آینده قرار خواهد گرفت


شما همچنین میتوانید رکورد خود را ثبت کنید و با تلاش بیشتر به رتبه اول این بازی دست پیدا کنید


 


فواید حل جدول:


 


*بسیاری از محققان به این نتیجه رسیده اند که جدول می تواند به افراد ارامش خاصی بدهد. کسانی که جدول حل می کنند در ابتدا مقداری هیجان زده خواهند بود اما با تمام شدن جدول حس آرامش خاصی را تجربه خواهند کرد که می تواند حتی باعث انرژیِ گرفتن آن ها نیز باشد.

*یکی از مهمترین فوایدی که می توان در دل حل جدول های کلمات دید پیدا کردن حس رضایت است. بسیاری از افرادی که عاشق حل کردن جدول هستند اعتقاد دارند بعد از تمام شدن جدول یک حس تکامل و یا رضایت خواهند داشت که در باقی فعالیت ها نشانی از آن ها نیست. همچنین آن ها این حس تکامل را با به پایان رساندن کارهای سخت و دشوار مقایسه می کنند.

*یکی از فوایدی که می توان در مورد جدول به آن اشاره کرد این است که این معما باعث می شود تا حداقل دقایقی شما با خودتان خلوت کنید و در تنهایی به تفکر بپردازید.. در حین حل کردن جدول نیز می توانید به کارهای روزمره و در کل به خودتان فکر کنید.

*دیگر فایده جدول که محققان به آن دست پیدا کرده اند کم شدن میزان جنون و آلزایمر در افرادی است که به طور مرتب جدول حل میکنند.این افراد تا 5 برابر کمتر در معرض ابتلا به کمبود حافظه و یا آلزایمر هستند چرا که جدول می تواند ورزشی بسیار عالی باری مغز باشد.

*حس آرامش یکی دیگر از مواردی است که در مورد جدول باید بدانید. چرا که با رها شدن ذهن شما از دنیای اطراف و تمرکز بر روی جدول شما به راحتی می توانید به یک حالت ارامش خاصی برسید که کمتر با آن رو برو می شوید.

*به طور کلی جدول می تواند یک زندگی سالم را به شما هدیه بدهد چرا که در آن مدت شما می توانید از مواد مخربی مانند سیگار نیز ذهنتان را منحرف کنید و همچنین در حال تقویت مزتان هستید و در کنار ان وقتی را برای بهبود زندگیتان و برای تفکر به خودتان گذاشته اید.

نظرات کاربران - ۳ رأی
۲.۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
miladmazhari0006
miladmazhari0006
۱۳۹۵/۰۳/۲۲
افتضاهه .خیلی مزخرفه