مثلثات

مثلثات

نسخه ۱.۱.۱
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۲۰۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۵
مگابایت
حجم

- محتویات این اپلیکیشن قابل استفاده برای دانش آموزان دبیرستانی و داوطلبان کنکور است.

یکی از مباحث مهم در ریاضیات دوره متوسطه، مبحث مثلثات می­باشد. اهمیت این موضوع از آن­­­جا قابل ملاحظه است که با بررسی سوالات کنکور سراسری مثلا در سال 93 مشاهده می­شود که در درس ریاضیات گروه ریاضی – فیزیک و گروه تجربی، در هر یک 6 سوال مطرح شده است که در آن­ها توابع مثلثاتی به کار رفته است.

برخلاف انتظار، با وجود اهمیت این مبحث بسیاری از دانش آموزان در فراگیری آن دچار مشکلات زیادی هستند. به نظر بنده عمده مشکلات در فراگیری این مبحث، اولا ناشی از عدم ارائه یکپارچه آن در کتاب­های درسی دوره متوسطه است. براساس بودجه بندی سرفصل­­ها در هر سال بخشی از مطالب مبحث مثلثات ارائه می­گردد. ثانیا روابط و فرمول­های متعدد و مشابهی که در مبحث مثلثات وجود دارد، دانش آموزان را دچار سردرگمی در حل مسائل می­کند؛ به طوری که اگر کسی بخواهد تنها با صرف حفظ کردن فرمول­ها از آن­ها استفاده نماید، مطمینا در امتحانات و در جلسه کنکور با مشکلات زیادی رو به رو خواهد شد.

در مجموعه­ای که در پیش روی شما قرار داده شده است، سعی شده است براساس تجربیاتی که در فراگیری درس مثلثات وجود داشته است، مشکلات موجود در فهم و درک مثلثات تا حدی برطرف شود. برای این منظور کل مطالب مربوط به مبحث مثلثات در هفت فصل به صورت کامل و یکپارچه ارائه شده است. در این فصول سعی شده است که مطالب به گونه­ای ارائه شود که جامع بوده و در برگیرنده همه­ی نکات ضروری و مورد نیاز باشد، به طوری که خواننده با مطالعه آن بدون نیاز به استفاده از جزوه یا کتاب دیگری قادر به پاسخگویی به سوالات مطرح شده از مباحث مثلثات در کنکور سراسری باشد. همچنین مطالب به نحوه باشد که از ارائه روابط و فرمول­های غیرضروری تا حد امکان خودداری شود.


درباره گروه:
" گروه آموزشی تسلا" متشکل از دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف و دانشگاه شهید بهشتی با هدف ارائه ی خدمات آموزشی و تحصیلی و همچنین مشاوره در زمینه ی کنکور کارشناسی ایجاد شده است. تالیف کتاب های آموزشی انتشارات گاج، قلم چی، خیلی سبز و... و سابقه ی تدریس در آموزشگاه های معتبر از جمله سوابق اعضای این گروه می باشد.
یکی از مشکلات پیش روی دانش آموزان تنوع زیاد کتاب های آموزشی و سردرگمی و خستگی و نتیجتا باعث این تصور در آنها خواهد شد که برای کسب رتبه ی مطلوب باید حجم مطالعه بالا باشد، که در نهایت باعث دلسردی و رضایت به نتیجه ی نامطلوب می شود. مجموعه ای که پیش رو دارید بر اساس یادداشت برداری های تک رقمی و دورقمی های کنکور است که با کتاب های کمک آموزشی منتخب در بازار تکمیل شده و نیاز شما دانش آموزان به منابع مختلف برای امتحانات مدرسه و کنکور را رفع میکند. مسلما این اثر بدون اشکال نخواهد بود. برای گزارش ایرادات برنامه و یا ارائه ی نظرات و پیشنهادات ازطریق ایمیل Tesla.edu.group@Gmail.Com با ما تماس بگیرید.
در صورت حمایت کاربران محترم مارکت بازار از برنامه امیدواریم به زودی خدمات نوین و ارزنده ای بر بستر سیستم عامل اندروید ارائه کنیم.

امکانات نرم افزار:
- دسته بندی مناسب و کار بردی به تفکیک درس، موضوع، کتاب و ...
- امکان جست و جوی دقیق
- امکان تعیین میزان دشواری و دسته بندی شخصی سازی شده توسط کاربر
- امکان نشانه گذاری موارد مطالعه شده
- امکان بزرگ نمایی
- متناسب با تمام صفحات نمایش با هر سایز و هر چگالی پیکسل (در صورت عدم کارکرد احتمالی صحیح روی دستگاه شما اطلاع دهید برطرف خواهد شد.)
- رابط کاربری ساده و زیبا
و ...


 

logo-enamad logo-samandehi