امپراطوری پادشاه

امپراطوری پادشاه

نسخه ۲.۸.۳
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۲۰۰
نصب فعال
استراتژی
دسته
۷۹
مگابایت
حجمدر رسانه‌ها

زوم‌گیم: با King's Empire بر جهان حکومت کنید

. سازندگان بازی استراتژیک مدیریتی King's Empire نه تنها بر روی ویژگی‌های معمول این سبک که شامل سیستم‌های خرید و فروش، ساخت سرباز و ارتقا‌ است، به خوبی کار کرده‌اند، بلکه وسواس شدیدی را در طراحی ظاهر بازی از خود نشان داده‌اند که این وسواس از لحظه‌ی اول ورود به بازی کاملا مشهود است. همه چیز در محیط بازی زنده است، دور دست‌ها کاملا مشخص هستند و حتی کبوترهایی که بر فراز شهر و پایگاه‌تان گاهی به پرواز در می‌آیند، به طرز عجیبی سینمایی کار شده‌اند. شاید با خود بگویید که در این سبک‌ها همه چیز گرافیک و جلوه‌های بصری نیست، اما وقتی این عنوان را در کنار بازی‌هایی مثل Clash of Clans معروف قرار می‌دهیم، می‌بینیم که Clash of Clans گرافیکی فانتزی‌تر دارد.

عصر پادشاهان یک بازی استراتژیک بسیار مهیج

شاید با آمدن بازی هایی نظیر Clash of Clans بعید به نظر می رسید که بازی دیگری مورد توجه کاربران قرار بگیرد. اما حالا چنین اتفاقی روی داده است. بازی عصر پادشاهان یا همان King's Empire اکنون رقیبی سر سخت برای Clash of Clans محسوب می گردد. مانند سایر بازی های استراتژیک در این سبک، شما در ابتدای بازی یکسری منابع در اختیار دارید. که شامل منابع انسانی و مادی می شود. باید نیروهای خود را تجهیز کنید تا بتوانید در جنگ ها پیروز شوید.

نبرد خونین پادشاهان در King’s Empire

عشق به پیشرفت، عشق به قدرت و حکمرانی در ذات تمام انسان هاست؛ همین علاقه جاه طلبانه نیز عامل تمام نبردهای عظیم و خونین تاریخ بوده. گیمرها نیز عشق خود را به قدرت و فرمانروایی با استقبال از بازی های استراتژیک ثابت کرده اند، بنابراین عجیب نیست که یک بازی در این سبک میلیون ها کاربر آنلاین داشته باشد. King’s Empire یکی دیگر از بازی های استراتژیک برای پلتفرم موبایل است که با الهام گیری از بزرگان این سبک، فضای خوبی برای رقابت های بزرگ آنلاین فراهم کرده.

راهنما و تریلر بازی King's Empire

در طول بازی آیتم ها را برای افزایش منابع بازی جمع آوری می کنید. آیتم ها یا با پول به دست می آیند، یا به صورت غنیمت جنگی جمع آوری می شوند و یا از طریق چاه های آرزو! چاه هایی که با انجام ماموریت ها ی فرعی به صورت شانسی از آن ها آیتم دریافت می کنید. البته اگر نخواهید از این چاه ها آیتم بیرون بیاید می توانید آرزو کنید که به جایش به شما الماس بدهد. این الماس حکم پول را دارد و به وسیله ی آن می توانید آیتم های مورد نظر خودتان را خریداری کنید.

بررسی بازی King’s Empire

در نگاه اول در مقایسه با ظاهر فانتزی و کارتونی کلش آو کلنز می‌توان زیبایی و اجزای دقیق King’s Empire را ستود، اجزا کاملا زیبا هستند و این حس را القا می‌کنند که شاهد یک عکس از قرون وسطا هستیم و در نبردها و شخصیت‌ها نیز شاهد غنای طراحی هستیم که شما را هرچه بیشتر به این عنوان وابسته می‌کند.


نظرات کاربران

متین اکبری
۱۴۰۰/۰۴/۱۴
سلام دوستان بازی که حرف نداره ولی یه کم پیچیده هست که اگر زبانتون خوب باشه بازی رو یاد میگیرین و میبینین چه بازی جالب و خوبی هست
امید
۱۴۰۰/۰۴/۲۶
زیاد جالب نیست چون جنگ نداره هی بای چند دکمه بزنی
KING13
۱۴۰۰/۰۳/۲۹
ممن نمیدنم چی به چیه وصت اموز رفتم بیرون لول خونم رفت 17 خونه من 1 بود و بعد میگه نت ضعیفه
kamranmdmk
۱۴۰۰/۰۳/۳۰
اودین هستم
علی رضا
۱۴۰۰/۰۳/۰۸
بهترین بازیست حتمن نصبش کنید
احمدرضاعلیزاده
۱۴۰۰/۰۱/۰۲
چراباز نمیشه
محمد
۱۳۹۹/۱۲/۲۳
انگلیسی اگه فارسی بود و چند حمله کردن داشت بهتر بود و اگه تعداد افراد کارگر هم بیشتر بود عالی عالی میشد
محمد
۱۳۹۹/۱۱/۲۶
خیلی عالی بود عالی
بتبتبک
۱۳۹۹/۱۱/۱۲
سلام من بازی بد بود دانلود نه 🙄🤔😧
Kourosh
۱۳۹۹/۱۰/۱۶
گرافیکش خوبه ولی خودش و دوست نداشتم
حسن
۱۳۹۹/۱۰/۰۶
چرته
امیر
۱۳۹۹/۰۹/۱۲
به درد هیچی نمیخپره مزخرف
امیر
۱۴۰۰/۰۳/۱۵
خوبه