Boom Beach

نصب‌های فعال ۵۰٬۰۰۰+
حجم ۹۵٫۶ مگابایت
نسخه 35.158

توضیح

***تذکر: این بازی دارای دیتا می‌باشد و به دلیل تحریم‌ها دیتای آن به صورت مستقیم از سرور اصلی این بازی قابل دریافت نیست!

سوار بر کشتی‌های خود شوید و به جزایر زیبایی که توسط دشمن تصرف شده‌اند حمله کنید! برای هر جزیره باید بجنگید تا آن‌را از چنگال دشمنان خارج سازید! یک بازی مبارزه‌ای استراتژیک که باید در آن در جنگ‌‌هایی حماسی بر علیه دشمنان خود بر دریا و جزیره‌ها بجنگید!
**ویژگی ها:
- کشف جزایر استوایی پر از غنیمت و خطر
- حس واقعی نبرد و بازی کردن با بیش از هزاران نفر در دنیا
- حمله به صد ها جزیره که منحصرا توسط نیروهای شیطانی کنترل می شوند
و ...

تغییرات آخرین نسخه

Various minor bug fixes and improvements

دسترسی‌ها

  • خواندن کارت حافظه
  • تغییر یا حذف محتویات کارت حافظه
  • خدمات پرداخت مارکت
  • مشاهدهٔ اتصالات Wi-Fi
  • اتصال به Wi-Fi و قطع اتصال از آن
  • ممانعت از به خواب رفتن دستگاه
  • مشاهدهٔ اتصالات شبکه
  • دسترسی کامل به اینترنت
  • دریافت اطلاعات از اینترنت
  • com.supercell.boombeach.permission.C2D_MESSAGE

در رسانه‌ها

معرفی و آموزش بازی Boom Beach

بازی موبایل Boom Beach یک بازی آنلاین است که جنگ میان سواحل را به صورت استراتژیکی به تصویر می کشد ، این بازی ساخته شده ی شرکت SuperCell games است و همانطور که می دانید تمام بازی های این شرکت از پرطرفدارترین ها هستند. در بازی موبایل Boom Beach کمپانی SuperCell سعی کرده است نوعی متفاوت از بازی های استراتژیک خود را به نمایش بگذارد و فضای آن حکایت از یک جنگ مدرن دارد و مانند Clash of Clans وابسته به شمشیر و تیرکمان نیست.

جزیره خود را فرماندهی کنید،‌ معرفی بازی بوم بیچ (Boom Beach)

یک بازی استراتژی دیگر از کمپانی سازنده بازی محبوب Clash of Clans. بوم بیچ نیز بصورت رایگان عرضه شده است و برای پلتفرم های آی او اس و اندروید در دسترس می باشد. از ابتدای بازی به شما یک جزیره شامل چند ساختمان کوچک داده می شود و شما با گسترش و بروزرسانی ساختمان ها و کشتی های خود میبایست از جزیره خود دفاع و منابع کسب کنید.

تجربه جنگ های ساحلی - Boom Beach در ذره بین

این بار سازنده ی بازی پرطرفدار سوپر سل، دوستداران بازی های استراتژی و اکشن را با ارائه ی بازی جدیدی به نام Boom Beach غافلگیر می کند. بازی ساحل بوم در سبک همان بازی های ساخته شده توسط کمپانی سوپرسل می باشد ولی نکته ی قابل توجه اینجاست که هیچ تقلیدی در ساخت بازی صورت نگرفته است که این امر نشان دهنده ی ساخت حرفه ای و بدون نقض بازی می باشد. داستان کلی بازی در مورد ژنرال Hammerman است که جزیره های بسیاری را به تصرف خود در آورده است و مردم بومی آن جزیره ها را به زندان انداخته است. با ذره بین همراه باشید.

رقابت آنلاین ساحلی

سومین بازی استودیو سوپرسل، خالق بازی Clash of Clans بالاخره برای اندروید هم منتشر شد و از الان می توانید به صورت رایگان آن را از کافه بازار دانلود کنید.