We Bare Bears Match3 Repairs

We Bare Bears Match3 Repairs

نسخهٔ ۲.۲.۹
+۱۰ هزار
نصب
معمایی
دسته‌بندی
۱۳۲ مگابایت
حجم
We Bare Bears Match3 Repairs

We Bare Bears Match3 Repairs

Wemade Play Co.,Ltd.
نسخهٔ ۲.۲.۹
+۱۰ هزار
نصب
معمایی
دسته‌بندی
۱۳۲ مگابایت
حجم
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

پازل‌های خلاقانه‌ی انطباق ۳تایی در بازی We Bare Bears Match3 Repairرا حل کنید و تا گریز، پاندا و خرس قطبی کمک کنید غارشان را تعمیر کنند.

پازل ۳تایی با ۳ خرس برهنه

گیم پلی انطباق ۳تایی کلاسیک با معماهای استراتژیک در طراحی سطح‌های جدید ترکیب شده است. سعی کنید بزرگترین انطباق‌های کومبو را انجام دهید در حالی که مأموریت های منحصر‌به فردی مانند نجات خوک آبی، یافتن حیات وحش پنهان، فعال‌سازی زنبور‌های عسل و موارد دیگر را بر عهده دارید!

غار را شخصی‌سازی کنید

برای ساختن غار خرس‌ها و مناطق اطرافش مانند اردوگاه و کامیون غذا، سطح‌ها را رد کنید. قفل موارد و اشیا را باز کنید تا بخش‌های مختلف را دکور کرده و احساس خانه‌بودن به آن بدهید.

تنظیم‌شده بر اساس افزایش نیرو

برای تولید نیروهایی مانند برگرها، تاکوها، پروانه‌ها و وکیوم پال خرس قطبی، انطباق‌های ویژه ایجاد کنید! استراتژی خود را بر اساس قدرت بالا بگذارید تا کومبوهای عظیم ایجاد کنید!

در WE BAR BEARS MATCH3 REPAIRS با خرس‌های مورد علاقه خود به دل حیات وحش بروید!

اگر هر مشکلی با این برنامه دارید، در صورت تمایل با ما در helpcenter@sundaytoz.com تماس بگیرید. در مورد مشکلاتی که با آن روبرو هستید و همچنین در مورد اینکه از چه دستگاه و نسخه‌ای از سیستم عامل استفاده می‌کنید برای ما بگویید.

ملاحظات مهم:

این برنامه ممکن است حاوی تبلیغاتی باشد که سایر محصولات، خدمات، نمایش‌ها یا پیشنهادات SundayToz و شرکای ما را به نمایش می‌گذارد.

اطلاعات حریم خصوصی: حریم خصوصی شما در شرکت SundayToz، برای ما مهم است. این بازی اطلاعاتی را که در سیاست حفظ حریم خصوصیِ SundayToz که در لینک زیر شرح داده شده را جمع‌آوری و استفاده می‌کند. این اطلاعات ممکن است به عنوان مثال برای پاسخ به درخواست‌های کاربران استفاده شود. کاربران را قادر سازد تا از برخی ویژگی‌ها و خدمات بهره‌مند شوند، محتوا را شخصی‌سازی کنند، در خدمت تبلیغات باشند، ارتباطات شبکه‌ای انجام دهند؛ محصولات و خدمات ما را مدیریت و بهبود دهند. و سایر عملیات داخلی وب‌سایت‌های SundayToz یا خدمات آنلاین را انجام دهند.

شرایط استفاده:: http://fa.sundaytoz.com/terms-of-use

سیاست حفظ حریم خصوصی: http://fa.sundaytoz.com/privacy-policy

نیازمندی‌هایWe Bare Bears Match3 Repairs :

WRITE_EXTERNAL_STORAGE -

- READ_EXTERNAL_STORAGE

نظرات کاربران - ۳۲ رأی
۴.۲ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
90e7
90e7
۱۴۰۱/۰۷/۲۶
خیلییییی بامزس 😭😭😍😍
Fatemeh
Fatemeh
۱۴۰۱/۰۸/۲۴
خیلی بازی خوبیه اما یکم که میری جلو خیلی سخت میشه
ملینا
ملینا
۱۴۰۱/۰۵/۲۳
نمیاره